Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavné Mesto

+4
Saito Hatoshi
Akihiro Kazuki
Usui
Seishinkami
8 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Hlavné Mesto Empty Hlavné Mesto

Odoslať  Seishinkami Št jún 30, 2011 2:40 am

Nákupné strediská, turistické atrakcie...
Seishinkami
Seishinkami
Kráľ Podsvetia (S-rank) - Administrátor

Počet príspevkov : 69
Join date : 29.06.2011

https://animearea.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Usui St júl 13, 2011 7:24 am

Stál som na jednej ulici kde nebolo ani jedného živáčka.. teda nie normálneho.. okolo mňa postávalo dosť veľa ľudí ktorý boli všetci príslušníci nejakého gangu.. v tvári som mal taký "temný" výraz s ktorým som sa na nich pozeral a vlasy mi povievali vo vánku takým nepríjemne "kľudným" spôsobom. Tý týpkovia.. každý jeden z nich sa na mňa uškŕňal ako na nejaké dieťa, v rukách zvierali zbrane všetkých druhov.. od pištolí cez pálky až po páčidlá či podobne.. dohromady ich bolo asi 30 pri čom tvorili taký "kruh" okolo mňa.. bez slov som namieril rukou na jedného z nich a v nej sa mi vytvoril taký "pramienok" šedo-čierno-červenej energie s ktorou som vo vzduchu potočil.. v momente sa tomu týpkovi začala ako keby "scvrkávať" bunda, trhať na všelijaké pásky ktoré ho začali obťahovať a neskôr aj škrtiť no k tomu som sa nedostal.. stále som túto schopnosť dosť "neovládal" takže to bolo nad moje sily.. len som si povzdychol pri čom som si popukal hánkami a tak mierne surovo som sa uškrnul.. najlepší tréning aký si človek môže priať.. je ten v ktorom bojuje na život a na smrť. zaškeril som sa a v momente po mne nejaký idioti začali strielať. V momente sa guľky odrazili späť na nich a oni padli na zem mŕtvy alebo zranený. Tak poďte.. zaškeril som sa pri čom sa po mne rozbehla polovica z nich.. mal som celkom šťastie že sa ma väčšina snažila umlátiť nejakou zbraňou pretože tie to iba vychýlilo a úplne im reflector týmto spôsobom odkryl obranu, v momente padli štyria vedľa mňa na zem v bezvedomý od mojich úderov.. Celý boj trval niekoľko minút, približne takých 20, stál som dosť zadýchaný uprostred cesty, bol som celý od krvi a v ruke som držal bezvládne telo jedného z nich.. to som len pustil na zem a poobzeral som si kôpku členov gangu v bezvedomý ktorý okolo mňa ležali.. pomaly som vykročil istým smerom pri čom som chcel nájsť ďalších.. ale nemusel som dlho hladať.. oproti mne sa na motorkách vyrútilo niekoľko ďalších a ja som sa im rozbehol oproti s takým "úškrnom" na tvári.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Usui St júl 13, 2011 8:47 am

Bežal som oproti motorkám pri čom som vedel že mi takto nič nemôžu spraviť, jeden ma chcel doslova "zraziť" ibaže jeho motorka sa kúsok predo mnou nadvihla a preletela tesne popri mne aj s ním pri čom som aspoň jeho stihol vo vzduchu chytiť a tresknúť hodne veľkou silou do zeme až po ňom v betóne ostala puklina a preliačina. Ani som nevedel ako a zrazu okolo mňa krúžili štyria ľudia na motorkách pri čom v rukách zvierali reťazi s ktorými začali točiť bokom a v momente ich po mne hodili, nevedel som či s úmyslom zviazať alebo podobne ale reťaze sa iba ako keby prekĺzli vedľa mňa a ja som dve z nich chytil a začal som sa točiť okolo vlastnej osi čím som tých jazdcov doslova vytrhol zo sediel a šmaril s nimi o zem, tých prešli ostatný dvaja a zrazu boli na zemi všetci.. a ja som nejak pochyboval že by sa im chcelo vstať.. zrazu som pri hlave pocítil tupú bolesť pri ktorej som sa zvalil v bezvedomí na zem.. prebudil som sa o nejaký čas, stále som ležal na zemi no okolo mňa neboli pomaly žiadne známky boja.. teda nerátali sa preliačini v asfalte a niektoré súčiastky ktoré odleteli z motoriek ktoré sa mi podarilo zničiť.. chytil som sa za hlavu ktorá dosť krvácala a ja som vedel že budem potrebovať pomoc.. najprv Peinova technika.. potom ten idiot .. potom druhý idiot.. a nakoniec toto.. povedal som si sarkasticky a stále som mal čerstvo v hlave obraz Yuukinej smrti. (presun)
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 18, 2011 3:19 am

Jelikož jsem letěl, bylo to docela rychlé. Doletěl jsem do centra a přistál přímo uprostřed jedné ulice, kde bylo plno stánků a obchodů. Změnil jsem se zpátky na člověka. Procházel jsem a hledal jsem jeden určitý obchod, až jsem ho našel. Na chvíli jsem veěel dovnitř, nadyktoval svou objednávku a šel dál."Bude to hotové na večer." Zavolal ještě prodavač. Kývl jsem hlavou a už mi zase oči lítali všude kolem.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 18, 2011 3:35 am

Konečně jsem našel slušný obchod, z oblečením. Trvalo mi strašně dlouho, než jsem si vybral. Nakonec jsem usoudil za nejlepší černé triko bez rukávů ( Tílko ), koženou černou vestu, černé kožené rifle a černé kožené něco jako chrániče loktů se stejně vypadajícími rukavicemi bez prstů. Dal jsem za to pěkný balík. Měl jsem štěstí, že jsem si v sirotčinci každou korunu šetřil. Při odchodu jsem si ve skle všiml svých vlasů. Byli o hodně světlejší, než předtím a také už docela dlouhé. To asi udělalo to podsvětí... Musím si zajít ke kadeřníkovi... S tímto jsem ho začal hledat.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 18, 2011 4:13 am

Kadeřnictví jsem našel. Nechal jsem si trochu zkrátit vlasy a také je pořádně zkulturnit. Vyšel jsem ven jako nový člověk a když se k tomu přidalo oblečení, byl jsem k nepoznání. Pak jsem si všiml tetovacího studia vedle mě. Docela mě to zaujalo. Drak už mi z pravé paže zmizel a mě to ani nevadilo, ale vždycky jsem toužil si něco nechat udělat. Moc dlouho jsem se nerozmýšlel a vešel dovnitř. Vybral jsem si černé plameny, které jsem si chtěl nechat vytetovat na levou paži. Posadil jsem se a on se mi hned začal věnovat. Vzal jsem si časopis a četl, protože jsem věděl, že to chvíli bude trvat. Zjistil jsem taky novou věc, že když jsem to dovolil, mohl se mě někdo dotknout bez toho, abych se měnil na vodu. Proto do mě jehla normálně bodala. Bolelo to, ale dalo se to vydržet. Docela mě překvapovalo, že jsem se teď učil tak rychle a snadno. Pořád jsem byl z nově nabrané síly trochu mimo.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 18, 2011 4:33 am

Tatér byl hotov a já si prohlížel jeho dílo.
Hlavné Mesto C74c84441f_77963842_o2
Nebylo vůbec špatné. Zaplatil jsem a vyšel ven. Konečně jsem se dostal k tomu, čemu jsem chtěl. Proměnil jsem se zase v ptáka, pokryl se křišťálem a vzlétl směr Kitagawa.
(přesun)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 18, 2011 8:04 am

Doletěl jsem až do města. Přistál jsem a zašel do želeřáství. Moje odbjednávka už byla hotová.
Hlavné Mesto 5bac1ee5bc_77972331_o2
Byla to dlouhá katana s krásně zdobenou rukojetí plus kožený obal. Pověsil jsem si ji na záda a dal za ní všechen zbytek svých peněz. Pak jsem hned vyrazil do věže.
(přesun)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Anonymný St júl 20, 2011 6:45 am

Dorazili sme na miesto.
"Hakuzosu, pohlavie - muž, aj keď to nebolo jednoduché rozoznať. Ide o líščieho démona, vyslúžil si titul najprudšieho útočníka celého podsvetia. Veľa toho o jeho schopnostiach nie je známe, dávajte si pozor."

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Akihiro Kazuki St júl 20, 2011 6:49 am

Sakra toho ne...."Jeho energii si moc dobře pamatuju. Vyčnívala nadevšemi. Byla taková zvláštní a hodně silná. Bude to hodně těžký." Zamyslel jsem se.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Saito Hatoshi St júl 20, 2011 6:56 am

Mlčky jsem kráčel vedle nich a naslouchal. Myslel jsem si o tom své. V duchu jsem si přísahal, že tentokrát se nenechám tak snadno poslat do říše bezvědomí. Přemýšlel jsem kde jsem minule udělal chybu a co si počnu teď.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Nanakuma St júl 20, 2011 6:58 am

Hlavné Mesto 2hdv0ns
Napriek tomu, že šlo o hlavné mesto, v ňom priveľký pohyb nebol. Väčšina bola vyprázdnená a na zemi polihovalo niekoľko tiel, vrátane ľudí od veľvyslanectva.
"Za tak krátky čas sa svet strašne zmenil. Kde sú tie staré dobré časy, kde stačilo uvoľniť trocha energie a nepriatelia sa rozklepali tak, že ich nebolo nutné ani naháňať? Strašné."
Nanakuma
Nanakuma
Démoni (B-rank)

Počet príspevkov : 64
Join date : 17.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Misaki Okatama St júl 20, 2011 7:00 am

Došla jsem na místo a rozhlížela se. Zachovávala jsem ledový klid, i když jsem nějaké obavy měla. Narozdíl od ostatních, já ty démony v podsvětí neviděla..
Možná to bude výhoda a možná taky ne..
Někooh jsem si všimla a nepatrně se zamračila. Tohle tedy nebude snadné..
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Anonymný St júl 20, 2011 7:15 am

"Viete, čo máte robiť."
V pravej ruke som držal prívesok, v ľavej plastovú flaštičku naplnenú červenou tekutinou.
"Viete čo máte robiť. Nech vám neujde."

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Akihiro Kazuki St júl 20, 2011 7:17 am

Kývl jsem a trochu jsem se k němu přiblížil."Dobrý den pane. Mám takovou menší otázečku, vzdáte se?" Beze strachu jsem se mu díval do očí. Smrti se bát nebudu. Jednou přijít musí a je mi jedno kdy...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Saito Hatoshi St júl 20, 2011 7:19 am

Nechápavě jsem se zadíval na Akihira. Dávám přednost spíše nenápadnému útoku, ale o tom si nechám zdát. Jako kdyby se vůbec nic nedělo, jsem si začal čmárat do bloku. Určitě vypadám jako náhodný kolemjdoucí, určitě nejsem podezřelý. Stoprocentně. Možná tomu i sám uvěřím.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Shigeru Takashi St júl 20, 2011 7:21 am

Šel jsem pomalu za ostatníma a uvažoval, že nejagresivnější démon
na začátek může být opravdu jen jedna velká katastrofa.
Každopádně jsem se držel u ostatních a na Taisukeho poznámku jsem nereagoval.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 30
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Akihiro Kazuki St júl 20, 2011 7:22 am

Podíval jsem se na ostatní."Nemá cenu se chovat jako by nic. On už dávno ví, že tu jsme."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Misaki Okatama St júl 20, 2011 7:24 am

Věděla jsem, že tady milé řeči nezaberou, tak jsem si nechala v dlani objevit růži.
Růžový bič.. I s touhle myšlenkou se mi v ruce tvrdý bič opravdu objevil a já vyčkávala, kdy zaútočí.
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Nanakuma St júl 20, 2011 7:28 am

Hlavné Mesto 2hdv0ns
Vďaka Akihirovi som hneď aj dostal možnosť predviesť svoju prudkosť. Bez odpovedania som ho schmatol za hlavu a zahodil ďaleko odo mňa.
Hlavné Mesto 2uz85c6_th Ak by nebol z vody, je možné, že by to ani neprežil.
"Hurá, ďalší cirkusanti."
Nanakuma
Nanakuma
Démoni (B-rank)

Počet príspevkov : 64
Join date : 17.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Akihiro Kazuki St júl 20, 2011 7:32 am

Tvrdě jsem dopadl. Byl jsem docela dsot poškozený, ale v mžiku jsem se obnovil."Jak vidím, tak ne." Vytáhl jsem Katanu.
Hlavné Mesto Tokiya-ensui-move-water-serpent-o
Předemnou se vytvořilo pět vodních koulí, do kterých jsem vložil docela dost své energie. Spojili se do jedné větší a já jednou ranou mečem do ní na démona vyslal vodního draka, který byl mnohem sylnější díky energii obsažené v něm.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Saito Hatoshi St júl 20, 2011 7:34 am

Všiml jsem si draka a tak jsem vytvořil několik vran, které měly démonovi zaclonit výhled a svými dotěrnými klovanci ho rozptýlit. Během pár vteřin jsem dokončil kresbu a hejno o dvaceti jedincích se hnalo přímo na lišáka xD
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Shigeru Takashi St júl 20, 2011 7:44 am

Vznesl jsem se na nejbližší budovu, abych měl nade vším přehled.
Napřáhl jsem ruce a byl připraven vytvořit štít před tím, kd oto bude potřebovat.
To čím jsem mohl přispět byla obrana a toho se taktéž hodlám držet.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 30
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Anonymný St júl 20, 2011 7:45 am

"Bacha naňho. Je iný ako ostatní démoni. Neútočí postupne a svoje obete si nevychutnáva. Ide do toho už od začiatku svojou plnou silou."
Vzhľadom na to, že ho chceme vyčerpať, je to naša výhoda. Ale nebolo by dobré, keby umreli ešte skôr, než sa vyčerpá.

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Nanakuma St júl 20, 2011 7:50 am

Hlavné Mesto 2hdv0ns
Nastalo menšie prekvapenie. Vzniesol som sa do vzduchu, zjavne som nebol obmedzovaný iba na zem.
"Ten chlapec má pravdu. Kvôli bande deciek svoj bojový štýl nezmením."
Hlavné Mesto 2e5krrn_th Drak ? Vrany ? Obrana ? Proti tejto technike absolútne zbytočnosti. Výbuch rázom pokryl polovicu mesta. Len tak tak sa mi samotnému podarilo uletieť vlastnému útoku.
"Kaboom !" zasmial som sa nad svojim dielom.
Nanakuma
Nanakuma
Démoni (B-rank)

Počet príspevkov : 64
Join date : 17.07.2011

Návrat hore Goto down

Hlavné Mesto Empty Re: Hlavné Mesto

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.