Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tréninkové prostory

+3
Yoshitaka
Daisuke Maeda
Bettany Saya
7 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

tréninkové prostory Empty tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Ne júl 03, 2011 11:23 pm

posilovny, bazény, dva hlavní sály pro boj
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty tréninkové prostory

Odoslať  Daisuke Maeda St júl 06, 2011 4:56 am

Konecne som dorazil do centra Najprv som presiel posilovne,bazeny a nakoniec bola treningova hala a zanou este asi jedna postavil som sa do stredu hali a cakal kedy sa ukaze Lady Saya.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya St júl 06, 2011 5:15 am

dorazila jsem pomalu do jedné z haly a za cesty jsem si dala své dlouhé vlasy do culíku, měla jsem na sobě černý kožený komplet s trošku hlubším výstřihem a bez rukavic a podívala se na něj
"Můžeme?"
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Daisuke Maeda St júl 06, 2011 5:27 am

Prisla no teraz to bolo este zvlastne vydel som odhalenu jej prednost polovicne to som este nevidel opat som sa pozeral ndo zeme a cervenal sa preco sa cervenam ved je to iba dievca a co je na tom?"Ano mozeme ist do toho" no v zapeti som nemal tusenia co ona ovlada vsetci hovorili ze nejak specialna tech. ale nevedel som o co ide a zo zenou s tou som uz dlho nebojoval mam ist na plno alebo polavit.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya St júl 06, 2011 5:35 am

"DObře, dávám ti možnost na mě zaútočit." postavím se, mírně rozkročím nohy a čekám
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Daisuke Maeda St júl 06, 2011 5:39 am

Hm pomyslel som ta liska prefikana dava mi akoze prvu moznost aby videla co ja viem a ja budem na hrane."Dobre tak idem na to" s kapsi vytiahnem par surikenou a hodim po nej ale tak aby ju nezasiahli ale len aby isli pri nej a s usmevom na tvari kricim."Lady Saya stacilo to"

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya St júl 06, 2011 5:47 am

stála jsem klidně shurikeny letěli na mě ale nedoletěli protože těsně předemnou skrystalizovali a spadli pod tíhou nazem stále z něj nespouštějíc oči jsem upažila a zatnula ruce v pěsti a ze shora se na něj začali řídit obří šestiboké hranoly růžového krystalu v obrovské rychlosti
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Daisuke Maeda St júl 06, 2011 5:53 am

Surikeny skristalizovali nemohol som tomu uverit co to je za techniku a v ruke som mal kunai nez som ho stihol na nu zamerit tak som ho hodil len vedla seba a premiestnil sa na to miesto lebo by ma zarazili dalsie kristale."Fuuuuuuuu tak toto bolo ofus"Vydel som ze ma nesetri ale bol som rad musel som sa aj ja uz do toho obut.Clovek ziskava silu vtedy ked je na konci sil to je moje moto a tak som cakal na to co pride teraz a medzi tym mam dalsi kunai v ruke.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya St júl 06, 2011 5:56 am

tu samou technikupoužiju znovu a tentokrát s větším počtem hranolů
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Daisuke Maeda St júl 06, 2011 6:02 am

Premyslal som premenim sa nepremenim nechcel som aby ma vydela v onej zlej podobe ale ine mi nezostavalo ked osm chcel pouzit tu novu techniku.Okamzite som sa pomocou mysle premenil a zacali opat na mna padat hranoli no teraz z vasou efetitou vyslovil som len.?Chidori nagashi-prud tisic vtakov a zacali padat prudy na tie hranoly par ich znicilo no nie vsetky tie buchly vedla mna a odhodilo ma s takou silou ze som este urobil dieru do vedlajsej hali prestal som sa hybat.


Naposledy upravil Daisuke Maeda dňa St júl 06, 2011 6:07 am, celkom upravené 1 krát.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya St júl 06, 2011 6:07 am

lpomalým krokem dojdu k němu a nakloním se nad něj
"Bolí tě něco?" zeptám se ho vlídně
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Daisuke Maeda St júl 06, 2011 6:09 am

Ukazal som na ruku a jeden hrubsi kus kristalu medzi mojou technikou sa zlomil a presiel mojou rukou."Ruka a chrbat to je vsetko" a z ust mi aj isla krv no stale som sa na nu usmieval.Ale zdalo sa mi divne ze som bol v plnej premene demona a ona na to este nezareagovala mozno videla jna svete aj horsie veci no lepsie bolo ked na to nereagovala aspon nebola ako ostatny.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya St júl 06, 2011 6:16 am

"Podej mi ruku, odvedu tě do nemocnie, nejsem léčitelský typ. umím jen první pomoc." pousměju se
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Daisuke Maeda St júl 06, 2011 6:21 am

Podal som jej ruku a zase som pocitil v sebe taky hrejivy pocit no stale som nechapal o aky ide nikdy som ho necitil a tak som premenil svoju formu na klasckeho chlapca a odkracal po boku nej do nemocnice.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya St júl 06, 2011 6:24 am

"Spomal, nemocnice je na druhé straně Kitagawi, než by jsme tam došli vykrvácel bys." řeknu položím mu ruku na rameno a zavřu oči oba vmžiku skrystalizujeme a naše sochy puknou a přemístí se do nemocnice (přesun)
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Pi júl 08, 2011 1:36 am

Po príchode k jednému staršiemu stromu som sa posadil a oprel sa o jeho kmeň. Do uší som si dal slúchadlá a pustil mp3 prehrávač, čím som sám sebe znemožnil počúvať svoje okolie. Ako som tak sedel počas počúvania hudby som uvažoval, čo to bolo za schopnosť, ktorou som svojho posledného senseia rozdelil na dve časti. Čisto čierna hmota, ktorá sa mi objavila pri dlani, nečakane keď sa vtedy na mňa sensei vrhol sa jej dotkol a časť jeho tela zmizla. Stále sa mi ten moment prehráva pred očami. Ak by som to dokázal zasa. Nová schopnosť, o ktorej netuším vôbec nič by mohla viesť k tomu, aby som prekonal seba samého. Tiché zabíjanie, ktoré som doteraz praktizoval pomocou rôznych nástrojov, alebo efektívnych hmatov by boli nahradené jednoduchým mávnutím ruky. Po obeti by nezostala ani stopa. Napokon som zatvoril oči a prestal nad tým uvažovať, viac už nie som zabijak.
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Pi júl 08, 2011 3:33 am

"No nič." S povzdychom som vstal na nohy, vybral som si slúchadlá z uší a vybral sa pomaly preč od stromu. Normálne som zaspal. Počas chôdze som si ešte zívol s tým, že som si k ústam priložil dlaň. Mal by som niečo pojesť. Zamieril som k centru. No a potom by to chcelo nejakú akciu, v živote by som si ani len nepomyslel, že sa budem v živote bez zabíjania nudiť.
[presun]
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Ne júl 10, 2011 6:52 am

Prišiel som zasa k tomu istému stromu, kde som bol aj pred nedávnom a posadil som, pričom som sa oň oprel. Takže zistiť čoho je tá schopnosť vlastne schopná. Pri tom pomyslení som sa zaškeril. Zatiaľ som to použil len dva krát, no vždy keď prišla do kontaktu s nejakou inou vecou, tak tá iná vec zmizla, hmmm. Zatvoril som oči. Vždy to však bolo len ľudské telo, mal by som ju skúsiť vytvoriť zasa. Náhle som vstal a dal som ruku pred seba. "Jop, za pokus nič nedám." Asi desať minút som sa intenzívne snažil o to, aby som danú hmotu vytvoril tak ako predtým, no nešlo mi to. Zúfalo som sa posadil a oddychoval, rany ešte neboli kompletne vyliečené.
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Ne júl 10, 2011 8:50 am

"Tak ešte raz." Zahlásil som si odhodlane a vstal. Ako som sa postavil jednou rukou som si chytil zápästie druhej ruky, ktorú som načiahol pred seba. "Poďme!" Chvíľku som sa sústredil, no bezvýsledne. Sakra, musím sa to naučiť, ak nabudúce stretnem chlapíka ako bol tamten a nebudem niečo vedieť som dead. Sústredil som sa už peknú dobu až náhle nad dlaňou sa mi objavila čierna hmota v tvare gule. Bola veľká asi ako futbalová lopta, viac isto nie. Udržiaval som ju nad dlaňou a skúmavo prezeral. "M-mám to!" Stále som ju udržiaval, až začala blikať a zmizla. Kua fix!
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Po júl 11, 2011 12:44 am

Rozlepil som oči, zaspal som tu. "Ulala." Divno som sa zapozeral. Aha, tréning... Vstal som sa chvíľku uvažoval nad pocitom, ktorý som mal keď sa mi to včera podarilo. Dal som ruku pred seba a pre istotu som si zápästie chytil druhou rukou. Roztvoril som dlaň a sústredil na techniku. Po asi 4 minútach sa začalo objavovať to čo včera. "Musím to udržať... nejako..." Zhlboka som dýchal a vec som sa snažil udržať nad dlaňou.
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Po júl 11, 2011 8:49 am

Darilo sa mi tú techniku udržať, pomaly som sa otočil k stromu za mnou. "Tak a teraz si pozrieť čo to v skutočnosti naozaj robí." Načiahol som ruku, v ktorej som danú techniku udržiaval ku kmeňu stromu. Čierna hmota prišla do kontaktu so stromom a hneď na to časť stromu, ktorého sa dotkla bola fuč. Techniku som stiahol a zrušil tak, že som sa prestal na ňu sústrediť. Čo to?! Naklonil som sa k miestu, kde chýbala časť stromu. "Ono to?" Ruší existenciu??? Dal som ruku na miesto, kde mal byť strom, nič som tam necítil. "Vážne je to fuč!"
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Po júl 11, 2011 11:22 pm

Od této chvíle celé mé území obklopila dvojnásobná diamantová bariéra, která je tvrdší jak jakékoli železo či ocel

(Diamant je nejtvrdší kámen)


nikdo se přes nedostane ven ani dovnitř

vyjímka nějaké techniky
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Ut júl 12, 2011 8:39 am

Bol som zasa plný energie, nikoho nikde, ako obyčajne. Vyskočil som na nohy, zranenia už boli viac menej preč. Tak sa dáme na to, som si takmer istý, že dnes už to budem ovládať! Načiahol som ruku pred seba a otvoril dlaň. o chvíľke sústredenia sa mi v nej podarilo sformovať čiernu hmotu v tvare a veľkosti futbalovej lopty. Držal som ju pri sebe a pritom som si kľakol. Danú čiernu guľu som zaboril do zeme. Myslel som si, že budem musieť tlačiť. Opak bol pravdou, prešla ňou ako vzduchom. Na mieste kontaktu zeme s čiernou hmotou nezostalo nič. Takže som si myslel správne... ruší existenciu toho, čoho sa dotkne... Čiernu hmotu som zasa deaktivoval tak, že som sa prestal sústrediť. Zasa som sa postavil a vystrel.
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 1:27 am

došla jsem na tréninkové prostory a čekala na Akihira
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 1:33 am

Doběhl jsem hned za ní."No tak s čím začneme? Neumím moc bojovat ani na blízku a z tou vodou je to takový...ehm...ošidný." Musel jsem uznat, že jsem na tom byl fakt mizerně.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.