Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obytné ulice

+7
Yahiko
Yuuki Botan
NPC
Usui
Akihiro Kazuki
Daisuke Maeda
Bettany Saya
11 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya St júl 13, 2011 2:59 am

úžasle jsem koukala co se to děje a absolutně nečekala že to udělá vůbec nechápala jsem proč na Kitagawu zaútočil a pak ji sám přijde opravit.
"Nikdo nezemřel všechni jsem stihla ukrýt do dolů, které zůstaly naštěstí netknuty, ale postrádám dva své bojovníky, pry jednoho z nich viděli s tím druhým vůdcem mám neblahé tušení, ale budu se muset do druhého území vydat." řeknu po chvíli zírání
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Yahiko St júl 13, 2011 3:02 am

Tristvrte dediny som opravil ale potom som bol nadne s energiou a moje telo padalo s oblohy.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya St júl 13, 2011 3:11 am

všimla jsem si že najednou ztrácí výšku vztáhla jsem proti němu ruce a z nich mi vyjeli dvě krystalové hole které jakmile se dotkly ve vzduchu Yahika skristalizovali jeho pas a já ho tak udržela ve vzduchu a pomalu krystal zase nabírala do sebe a tím jsem ho pokládala na zem
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Isuke St júl 13, 2011 3:18 am

pomalu jsem přišel i s dělníkama do skoro opravené vesnice "he ? člověk by nevěřil jak mojí vojáci budou umět dobře stavět...asi jim zvíším plat"
Isuke
Isuke
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 79
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Yahiko St júl 13, 2011 3:19 am

Bol som uplne vycerpani bol som ako mrtvola.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Shigeru Takashi St júl 13, 2011 3:20 am

Jakmile byl Pein skoro u země, napřáhl jsem ruce a jeho tělo,
ke mě začalo plout vzduchem.
"Děkuji, nyní se o něj už postarám...
Obávám se, že o tom únosu je to pravda... Jakási slečna, Vůdce druhé vesnice
ji uzavřel do jakési koule a poté ji musel poslat pryč.
Jeden z vašich ji šel hledat, předpokládám. Ovšem i vůdce
po boji zmizel, Doslova se rozplynul.
Pein odčinil skoro veškerou škodu, kterou napáchal.
Nyní se s ním musím vrátit do vesnice a postarat se o jeho
zotavení... Pokud tedy nic nepotřebujete, vydáme se na cestu.
Jakmile dorazím, pošlu za vámi Daisukeho, zná toho vůdce, bude
cenným zdrojem informací, za každou cenu vám chce pomoct."
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 30
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya St júl 13, 2011 3:29 am

"Počkat, já to pořád nechápu, proč jste nám pomohli, když jste na nás zaútočili? Co vás k tomu vedlo?" přišla jsem blíž k nim
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Yahiko St júl 13, 2011 3:31 am

Pomali som sa snazil rospravat.
"Jedine ja som mohol rozumiet aku bolest ste teras prezili a dielo boha je teras dokonane."
Stratil som vedomie.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya St júl 13, 2011 3:40 am

"Tohle dílo Boží rozhodně nebylo." promluvím tišeji i tak jsem byla ráda za vesnici, stačilo jen pár budov dostavět a všechno bylo jako předtím
"POšlete mi Daisukeho musím ty dva najít, Yuuki má vyjímečné schopnosti." podívám se na Yahika a pak na Takashiho
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Shigeru Takashi St júl 13, 2011 3:43 am

Kývnul jsem a Peina jsem si pomalu položil na záda.
"Vypadá to, že jsem alepoň z části své slovo dodržel."
Pousmál jsem se a poté se otočil.
"Poroučíme se Lady Sayo..."
Pomalu jsem se vznesl i s Peinem na zádech a mířili
směr Minami no Gawa (Přesun)
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 30
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya St júl 13, 2011 4:10 am

kývla jsem a dívala se chvíli z animi
"Děkuju." křiknu za nima ještě a pak se podívám na Itsuka
"Zdraívm, jak vidíš pomci asi už není třeba nebudu tě dále rušit ve tvém sídle, Itsuko, ale ještě jednou ti děkuju za pomoc."
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Isuke St júl 13, 2011 4:17 am

"Neotravovala si" zasmál jsem se "a jsem Itsuke....a taky bych byl rád kdybychom uzavřeli spojenectví co ty na to ?"
Isuke
Isuke
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 79
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya St júl 13, 2011 4:32 am

"Budu jen ráda." líbezně se na něj úsměvu "Tak půjdeme do hlavního velitelství, je celé z nefritů, křišťálu a diamantů má práce, prosím?" ukážu na lesknoucí se stavbu a zamířím k ní (přesun)
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Isuke St júl 13, 2011 4:40 am

šel jsem s ní (přesun)
Isuke
Isuke
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 79
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Usui St júl 13, 2011 9:08 am

Po niekoľkých divných vysvetleniach čo sa tu vlastne stalo som tomu stále moc nechápal.. vlastne som sa na väčšinu robotníkov a podobne pozeral ako na debilov.. eh.. vyšlo z mojich úst a po otázke kde išla Bettany sa na mňa zase každý pozeral ako na debyla.. Lady Saya.. opravil som sa takým ironickým hlasom na čo mi už odpovedali a ja som zamieril do nemocnice.. je to irónia.. presne tú teraz potrebujem.. povedal som si s menším úškrnom aj keď bol taký dosť falošný. (presun)
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya Št júl 28, 2011 6:46 am

doletěli jsme nad sirotčinec
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 28, 2011 6:48 am

Pomalu jsem přistál a nechal sesednout Bettany. Potom jsem se hned proměnil zpátky na člověka."Ty první" a usmál jsem se na ni.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya Št júl 28, 2011 7:01 am

"DObře." usměju se a otevřu dveře do dvora sirotčince a jdu dál přes dvůr kde jsou hrající děti
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 28, 2011 7:10 am

Hned jsem ji následoval. Už napohled to tu bylo jiné. Všechno bylo opravené a novější, dokonce si i děti hráli na dvoře. Když jsem tu byl, tak jsme museli buď pracovat a nebo být ve svých pokojích. Toto je úplně něco jiného... Byl tam také dozor a trochu jsem se polekal, když jsem zjistil, že je to Destron. Otočil se a zamířil k nám. To ne... "Vítáme vás Lady Sayo. A je tu i Akihiro. Jsem rád, že tě zase vidím." Ze široka se na mě usmál.[i] Usmál?...Co se s ním stalo...já...já ho nepoznávám."Přejete si něco a nebo jdete na tu inspekci?"
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya Št júl 28, 2011 7:21 am

"Já jdu na inspekci a Akihiro vyslovil přání se sem podívat." usmála jsem se na něj
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 28, 2011 7:33 am

"Výborně! Hned se vám budu věnovat a jsem rád, že si došel Akihiro." Vzal Bettany kolem ramen a šel ji provádět."Jak vidíte hodně se zde změnilo. Peněz bylo dost na rekonstrukci a zlepšení politické a zdravotní situace. Děti teď mají potřebné zabezpečení a vybavení. Personál byl přezkoušen a nově zaučen. I já jsem prošel novou praxí. Všichni se tu snaží a dále už nemusíme vypomáhat v dolech." Ukazoval nám pokoje a všechno nové vybavení a ostatní věci. Já jen nevěřícně koukal s otevřenou pusou. Nebyl jsem schopen slova."Všem sirotkům jsme všechno vynahradili a taky se omluvili. No a i vám se musíme omluvit a hlavně tobě Akihiro. Vím jaký to tady bylo a doufám, že nám to někdy odpustíš. Zlepšili se dokonce i vztahy mezi dětmi." Podíval jsem se na jeho tvář a byla úplně jiná. V jeho očích se značila upřímnost."Já...já..." Nedokázal jsem ze sebe vypravit jedinou srozumitelnou větu.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya Št júl 28, 2011 7:44 am

"Odvedli jte pořádný kus práce děkuji, proč jste si neřekli o peníze dříve, úplně se to tu rozsvítilo." žasla jsem a položila Akihirovi ruku na rameno
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 28, 2011 7:57 am

Destron si povzdychl."Ono je to složitý. Dříve to tu tak nebylo, než umřel původní majitel. O vás se říkalo, že jste namyšlená lakomá a sebestřední potvora, a proto jsme si o nic neřekli. No a jak čas plynul, museli jsme si nějak vydělávat a mi upadali do depresí a stali se z nás zrůdy. Neříkám, že jsme neviní, ale nejsme zas takový sadisti, kteří to dělali pro potěšení." Já jen stál a poslouchal. Věřil jsem jeho slovům, ale byl jsem tolikrát bitý, že na to nešlo jen tak zapomenout. Nevěděl jsem, co mám dělat. Bez ohlédnutí jsem se obrátil a odběhl pryč. Našel jsem svůj původní pokojík, který byl ještě v rekonstrukci. Našel jsem tam starý věci a i peřiny. Sedl jsem si za dveře do rožku. Přitáhnul jsem si kolena a zavrtal se do peřin. Hlavou mi lítalo tolik myšlenek a vzpomínek, že jsem z toho začal už skoro bláznit.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Bettany Saya Št júl 28, 2011 8:48 pm

"Ach tak, ale víte co se říká? Důvěřuj ale prověřuj navíc babským klepům moc nevěřím." mrknu na něj "zdají se tu být všichni spokojení, každopádně vás budu stejně vvarovat, jakmile uslyšíte hlášení sbalte se a is dětmi utečte do roklinkového města. To jen v případě nouze." položím i jemu ruku na rameno a vydám se hledat Akihira. Našla jsem ho v jednom z pokojů kam mě zavedla malá holčička opřela jsem se o futra a sledovala ho

"Stýzká se ti?"
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 28, 2011 9:56 pm

Podíval jsem se na Bettany.Nestýzká...já jenom...je to složitý. Chovají se teď tak mile, ale já nemůžu jen tak zapomenout, co udělali. Trochu jsem si víc přitáhl nohy k sobě."Na něco jsem si při jeho slovech vzpomněl. Stalo se to minulý léto. Tari, malá holka, která jako jediná se ke mě chovala dobře se ztratila a došla hodně pozdě...chtěl jsem jí pomoct, protože jsem věděl, že dostane výprask. Když došel Destron, řekl jsem mu, že jsem se s ní hrál a nechtěl ji pustit do sirotčince a zapomněl na čas. Hrozně se naštval...serval ze mě triko a přivázal mě ke sloupu uprostřed náměstí." Zaleskly se mi v ořích slzy."Všechny svolal a...a..on začal říkat můj trest...stáli okolo a dívali se na mě bez slitování...jen někteří, kterým jsem nevadil byli zamlklí a jen hleděli. Pro výstrahu všech rozhodli, že dostanu 50 ran oštěpovým bičem. To byl ten nejhorší, co tu měli, protože měl na sobě malé ostré jehličky. Toto bylo moc...nevěděl jsem, co dělat...prosil jsem, ale on neposlouchal. Začal s trestem...už při prvních deseti mě bič vytrhával kusy kůže někdy i masa." Lámal se mi hlas."Celé záda jsem měl zkrvavené...bolest byla nesnesitelná a...to mělo nýt ještě dalších 20...nakonec vzal vodu se solí a chrstl mi to na mě. Bylo to hrozný...i ti, co mě neměli rádi odvraceli zrak. Všem přikázal nechat mě na pokoji a odešel, ostatní taky. Zůstal jsem tam...neodvázali mě...takhle mě tam nechali 3 dny na slunku a vedru...myslel jsem, že umřu...ale naštěstí mě donesla napít Tari...nakonec mě odvázali...hodili na samotku a tam kus suchého chleba a trochu vody...ani nevím, jak dlouho jsem tam byl, ale nevím, co bych chtěli...jak jim má odpustit...jak..." Zabořil jsem obličej do peřiny. Styděl jsem se, že jsem zase takový slaboch, ale doteťka mě některé rány ještě bolely. Ty vzpomínky se vryli nesmazatelně do mé paměti.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 6 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.