Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto: Sekai no Nindo ( nsnn )

Goto down

Naruto: Sekai no Nindo ( nsnn ) Empty Naruto: Sekai no Nindo ( nsnn )

Odoslať  arner Po október 03, 2011 8:51 am

Ahojte pred nedávnom bola založená Naruto RPG Textová hra, Naruto: Sekai no Nindo, ak by ste si k nám chcel ísť zahrať tak príďte čakáme práve na Vás.
- V tejto dobe už je na forku celkom dosť ľudí, a môžete sa k ním pridať aj vy, tak neváhajte a zaregistrujte sa u nás pričom vyskúšate aké je to byť Shinobim.

h t t p : / / n s n n . f o r u m c z e c h . c o m / f o r u m Odkaz napíšte bez medzier ďakujem.

Príbeh: Nyní se ocitáme ve světě zmatků, nenávisti, bolesti. Každý se snaží přežít útrpné dny, ve kterých se Akatsuki snaží tvrdě najít Jinchuuriki všech devíti Bijuu. Zatímco si Akatsuki shání své, vesnice tomu pouze přihlíží ...

Akatsuki už má ve spárech Ichibi no Shukaka a Nanabi no Kakua. Ostaní vesnice už by se měli začít bát o své jinchuuriki. Nejvíce to jde vidět v Konoze, kde Tsunade každým dnem očekává příchod Akatsuki.

Uzumaki Naruto je nyní držen v Konoze, i přes jeho touhu zachránit Sasukeho ze spárů Orochimara. Mnoho lidí v Konoze už považuje Sasukeho více za hrozbu než jako jejich "bratra". Nejenom Konoha žije ve zmatku. Akatsuki se pomalu dává do pohybu a jistý Tenshi Yamidan, začíná chápat vážnost situace. Pokusil se připojit k Akatsuki, ale kvůli Konaniným a Nagatovým nesympatiím se mu to nepodařilo. Jeho cesta ho nyní zavedla směrem ke Kazekagemu, který mu nechtíc probil cestu k Andělovi Smrti. Boj pokračuje a pomalu se chýlí ke konci. Když se podíváme zpět do Konohy uvidíme rozpory mezi staršími a Tsunade. Hlavní Koodinátor je vlastně Danzo. Se svými podřízenými, ANBU Root, se snaží Kyuubiho udržet pod pokličkou. Danzo utáhl obojek. Na Naruta teď dopadá tíha Akatsuki. Chtěl by na misi, ale vedení jeho požadavky prudce zamítá. Nyní se ale v Konoze objevila nová krev, která by mohla pomoci.
_______________

Dále na západ se nachází Suna. Domov Kazekageho a jím milovaných vesničanů. Jenže vesničané začínají mít jiný názor. Dokonce i Rada začala spekulovat o sesazení Gaary z funkce. Jejich důvod je podle nich prostý. Nedostatečná ochrana. Vesnice žije ve strachu, i když je Kazekage ve vesnici. Ale když si každou chvíli odchází bůh ví kam ? Nyní už jen vesničané čekají kdy se Kazekage vrátí a podle ohlasů, které vykřikují a šeptají, ho nečekají zrovna s otevřenou náručí. Snad jediná Manami Suzu a Ferii Fey, ke Kazekagemu vzhlíží. Je to tím že jsou pod stálou ochranou, nebo jsou prostě jiné než vesničané ? Godaime Kazekage byl poražen Akatsuki. A nejen to, aby toho nebylo málo, berou s sebou i Nanabiho ! Reakce okolních vesnic jsou sporné, ale v jednom se shodují. Nebezpečnost narůstá.

Príď čakáme práve na teba.

arner

Počet príspevkov : 1
Join date : 03.10.2011

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.