Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obytné ulice

+7
Yahiko
Yuuki Botan
NPC
Usui
Akihiro Kazuki
Daisuke Maeda
Bettany Saya
11 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Usui Po júl 11, 2011 3:41 am

Pohľadom som si premeral týpka ktorý na nás vytiahol zbraň aj keď.. som sa skôr pozeral na jeho fyzickú silu ktorá aspoň takto z pohľadu nevyzerala ako nič moc.. sate.. usmial som sa na neho a po tom som zazíval.. byť tebou tak by som tú hračku odložil.. než s tým niekomu ublížiš.. povedal som úplne veselým tónom hlasu pri čom som prstom ukazoval na tú zbraň (čo je to xD? Meč? pištol? xD samopal? gulomet? raketomen? xD)
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 3:44 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
(odpusť, pištoľ xD)
"Príliš si o sebe myslíš. My z Ookamitaminaru myslíme všetko smrteľne vážne."
Vystrelil som po Usuiovi a chystal sa venovať Kazukimu.
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Usui Po júl 11, 2011 3:46 am

Hem.. pokus celkom chabý.. povedal som jeho smerom, guľka sa totiž ako keby predo mnou stratila, v momente sa však rozletela späť na toho týpka ktorý ju vystrelil.. prosím nech to týmto končí.. prosíím prosííim.. hovoril som si v duchu pretože som nemal chuť bojovať s nejakým nepríjemných chlapíkom..
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 3:48 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
Nasledovalo prekvapenie. Guľka sa pri kontakte s mojim telom roztavila.
"Smutné, takto plytvať nábojmi."
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 11, 2011 3:53 am

Akihiro Kazuki

"Co se dnes pro bůh děje?! Ten tu chce každýho mlátit, ten zas střílí všude okolo, prostě samý psychopati. Nechápu, co od nás chcete, ale já se toho rozhdoně nebudu účastnit." Byl jsem fakt už vytočenej. Co mají za problém...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 3:55 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
"Bettany Saya, momentálna vodkyňa tohoto mesta, aj keď už asi nie nadlho. Je dôležité, aby som ju našiel."
Zastrčil som pištoľ za košeľu, keďže som videl, že tu účinok mať nebude.
"Varujem vás, neskúšajte odporovať."
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 11, 2011 3:58 am

Akihiro Kazuki

"Víš co mi můžeš?! Nevím, kde je a i kdybych věděl, tak to neřeknu a dej mi už pokoj ty jeden primitive bez mozku. Fakt už na tebe nemám náladu." Nechápu, co tím jako chce řešit. Všichni jsou tu mimo.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 4:05 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
Hlboko som si vzdychol.
"Vážne, odkedy sú ľudia v Kitagawe takí idi*ti? Keď to tu skončím, dám šéfovi vedieť, aby vás do jedného vyhubil."
Obytné ulice - Stránka 2 2uqy8og Moja energia sa prejavovala ako nebezpečný oheň valiaci sa mestom. V našom najbližšom okolí vznikali požiare. Zbehli sa i niektorí iní bojovníci, no tí nemali odvahu napadnúť významného člena Ookamitaminaru.
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 11, 2011 4:14 am

Akihiro Kazuki

"No dop.dele! Proboha proč já?!" Nevěděl jsem, co dělat. Ten týpek vypadal dost drsně a ty plameny byli velmi nepřijemné."Usui nechceš malinko pomoct?! Nevím, co po mně chceš, ale já vás tu teď asi nechám osamotě ať si můžete trochu pohrát." Začal jsem je oba bcházet a doufal, že už mi dají pokoj.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Usui Po júl 11, 2011 4:18 am

Etooo skús mi v tej chladničke ešte niečo nechať.. zakričal som smerom na Akihiru a po tom som sa len pozrel po tom týpkovi.. hmm.. a to som chcel jednoduchý zápas .. povedal som si dosť zničene no postavil som sa a rozbehol som sa priamo na neho pri čom som využil čo najväčšiu rýchlosť akú som momentálne zvládol.. keď chceš tak moc vedieť kde je Bettany.. tak máš proste smolu.. nepoviem ti to a aj keby som ti to povedal tak by to bola lož.. zaškeril som sa a tie jeho plamene som tak nejak nevnímal.. bol som v tom že sa ma nemôžu dotknúť keďže som mal aktivovaný Reflector. Poriadne som sa napriahol a ako som sa k nemu blížil tak som sa na neho tak škaredo pozrel a v momente som mu chcel cez plamene vyraziť ten jeho výraz z tváre.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 4:23 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
"Schopná obrana, ale zvládneš toto?"
Moju ruku pokryla vrstva ohňa.
Obytné ulice - Stránka 2 Xlz6v5 Než sa ma stačil dotknúť, pevne som zovrel päsť a vrazil mu do brucha. Následky boli škaredé popáleniny.
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Usui Po júl 11, 2011 4:28 am

Keď mi vrazil tou svojou päsťou do brucha tak som trocha zavrávoral a na tvári sa mi zjavil taký dosť naštvaný a ubolený výraz.. Shimata KORA! kto ti dovolil dotýkať sa ma !! zahundral som a cítil som hodne veľkú bolesť na bruchu no snažil som sa ju ignorovať. chytil som ho za ramená rukami a šmaril som mu čelom do tváre.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 4:30 am

Ľudia, ktorí to pozorovali, vykríkli od strachu.
"Je s nami amen!"
Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
Napriek jeho obrane začal pociťovať obrovskú páľavu. Na mojom čele sa zjavila nepekná modrina.
"Ty musíš byť ešte väčší blázon, než som si myslel."
Naštvane som ho odkopol ďaleko od seba.
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 11, 2011 4:37 am

Akihiro Kazuki

Otočil jsem se na Usuiieho zrovna, když ho ten týpek silně udeřil pěstí do hrudi a pak tvrdě odkopl. Jak to, že se nestalo to, co předtím?"Hele ty ohniváku, můžeš mi říct, proč na něj hrabeš! Umíš pěkně zastrašit, ale to je tak asi všechno co? Tak pojď něco si zkus ty vymaštěnče!" Bylo mu jedno, co se stane, už měl toho všeho dost.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 4:40 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
"Nemusím ísť k tebe, aby som si niečo skúsil!"
Obytné ulice - Stránka 2 2ro2mj5 Vpálil som po Kazukim niekoľko ohnivých gulí.
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Usui Po júl 11, 2011 4:43 am

Odletel som na zem kde som len chvíľu ostal stáť a jednou rukou som si držal dosť spálené brucho. Na tvári sa mi však pohrával taký dosť neľudský úškrn. Takže ho dokážem trafiť.. to mi stačí.. zahundral som si pre seba pri čom som sa trocha pohmíril a nakoniec som sa skôr silou vôle postavil znova na nohy.. čo ti dáva.. takúto nakladačku som nedostal.. už ani nepamätám.. prebehlo mi hlavou a ja som mal čo robiť aby som sa nezačal kosiť od smiechu.. Zatiaľ čo bol asi zameraný na Akidakoho tak som prešiel za neho a rozbehol som sa jeho smerom aj keď teraz už tak "bolestnejším" behom ako pred tým. ak sa mi to podarilo tak som ho len chytil zozadu okolo krku a s veľkým "ignorovaním" bolesti som mu začal mlátiť druhou rukou do ksichtu.. pri tom som pravdepodobne dosť tak neľudsky reval aj z toho že som bol neskutočne nažhavený do boja a naštvaný tak aj z bolesti ktorú som cítil po celom tele.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 4:48 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
Už po prvých dvoch ranách sa mi na tvári objavila krv.
"Ty imb*cil!"
Obytné ulice - Stránka 2 34zlyjd Nastal ohnivý výbuch, ktorý ho aj napriek obrane odmrštil do najbližšieho stromu.
"Vari ste sa už dočista zbláznili?! Je to blázon, hoďte po ňom sieť!"

Ľudia len bezmocne postávali a dívali sa.
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Usui Po júl 11, 2011 4:56 am

Po tom ako sa usadil prach ktorý spôsobil môj "tresk" do stromu a zároveň aj na zem som stál taký "poloskrčený" v jeho stredu.. vyzeral som dosť ako blázon, z úst mi tiekla krv ako aj z nosa a mal som spálenú dosť veľkú časť tela.. krv mi tiež tiekla z rôznych rán ktoré som tým výbuchom utŕžil. Na tvári som však mal dosť.. dosť neprirodzený úškrn.. ako keby som ani nebol z tohto sveta. Tsche.. jedna rana.. nechaj ma nech ti vraźim ešte raaz ! skríkol som po ňom nadšene po čom som sa aj cez bolesť rozbehol jeho smerom a tesne pred tým než som mu chcel znova pár kráz vraziť do tváre som mal výraz tohto typu :Obytné ulice - Stránka 2 Fairy-Tail-63-64-200x198
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 5:01 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
Po tvári mi stiekla kvapka potu.
Je slabý. Jeho obrana má plno dier, ale aj tak. Toto som asi nevidel. V takomto stave by mal ledva stáť, ale on stále pokračuje. Čo je to do pekla za blázna? Nenechám ťa!
Obytné ulice - Stránka 2 Qwyr0h Oheň, ktorý som vypustil tentokrát, bol tak silný, že prerazil aj cez jeho obranu. Napriek tomu však vyhasol skôr, než by mu mohol spôsobiť vážnejšie poranenia.
"Týmto končíš!" S týmto pokrikom som po ňom skočil a zmačkol ho o strom, následkom čoho už konečne upadol do bezvedomia.
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 11, 2011 5:06 am

Akihiro Kazuki

Ohnivé koule mě odhodil na nedalekou zeď. Když jsem vstal, myslel jsem, že budu absolutně na škvarek, ale bylo to naopak. Podíval jsem se na sebe a byl jsem celý z vody a necítil jsem žádné popáleniny nebo poranění. Pomalým krokem jsem kráčel k tomu im.ecilovi, který zatím dost dobře spacifikoval Usuieho."Neříkal jsem, že ho máš nechat na pokoji frajírku?!"
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 5:11 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
Otočil som sa jeho smerom.
"Akosi si o sebe veľa myslíš."
Obytné ulice - Stránka 2 2j2xjrr Vypálil som po ňom niekoľko ďalších ohnivých gulí.
"Tak čo, máš dosť?!"
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Yuuki Botan Po júl 11, 2011 5:14 am

Stála som a zívla som si, bože ste tak otravný. Pozerala som sa na boj.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 11, 2011 5:16 am

Akihiro Kazuki

Koule mnou proletěli a částečně se některé uhasili. Zbytek zasáhl trosky zdi za mnou."Ehm..,měl bych říct asi auuu? Nemyslím si o sobě nic, nejsem žádný bojovník, ale zdá se, že ty si o sobě myslíš, kdo ví co." Zrychlil jsem a došel až k němu. Uštědřil mu tvrdou ránu do břicha a pravý hák do obličeje. Pak už jsem se do něj pustil hlava nehlava.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Usui Po júl 11, 2011 5:22 am

Ostal som doslova zakliesnený v strome pri čom som mal pootvorené ústa a.. "chrápal som ?" .. po chvíľke som sa zviezol až na zem kde som len ďalek pokračoval vo svojom zaslúženom odpočinku a keby som nebol v bezvedomí tak by som praaadepodobne nevedel zaspať.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  NPC Po júl 11, 2011 5:23 am

Obytné ulice - Stránka 2 2sahs89
Nastalo ďalšie prekvapenie. Namiesto krvi mi tentokrát z úst striekala láva a nielen z pusy, ale i z pokožky.
"Nerátal som s tým, že môj súper bude mať vodný element. No nemysli si, že je to moja jediná technika! Naozaj myslíš, že ako assassin mafiánskej rodiny som odrovnaný vo chvíli, keď proti mne nastúpi niekto s vedrom vody?! Nechci ma rozosmiať!"
Obytné ulice - Stránka 2 2z5nnfl Celé moje telo pokrývala láva.
"Seishin Gijutsu: Kazan Yoroi." Iba mojou prítomnosťou sa ohrieval vzduch. Zem podo mnou bola čoraz žeravejšia a žeravejšia.
"Kvapka vody nestačí na uhasenie požiaru, to si pamätaj."
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Obytné ulice - Stránka 2 Empty Re: Obytné ulice

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.