Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najvyššia Budova Hlavného Mesta

+11
Misaki Okatama
Saito Hatoshi
Shigeru Takashi
Nanami Sato
Amrit
Yahiko
Bettany Saya
Akihiro Kazuki
Yuuki Botan
Kazuma
Shoemon
15 posters

Strana 6 z 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi So júl 16, 2011 7:29 am

Ráno jsem se probudil docela pozdě a neměl chuť se s nikým bavit. Cítil jsem se poněkud nesvůj z cizího prostředí, z té nejistoty, z toho že nevím co se mnou bude. Celý den jsem si něco čmáral do bloku a měl co dělat, abych se nezbláznil. Nakonec jsem se byl trochu projít po budově. Většinu času jsem strávil zíráním z okna. Koutkem oka jsem zahlédl nějakého kluka sedícího u stolu.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 8:54 am

( Jsem tu Smile ....omlouvám se...trochu se to zpozdilo kvuli špatné rezervaci...)

Dál jsem seděl a díval se do nebe. Když přišla Misaki, jen jsem jí kývnutím odpověděl. Nevěděl jsem, jak dlouho tam sedím, ale vůbec mi to nevadilo. Prostě jsem celé hodiny sedělů a sledoval mraky. Bylo to příjemné a vůbec mě to neomrzelo.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon So júl 16, 2011 8:55 am

Tentokrát som sa dostavil už definitívne.
"Dúfam, že ste dali na moju radu a celý tento deň aj so včerajšou nocou využili na odpočinok."
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi So júl 16, 2011 8:57 am

Zvědavě jsem otočil pohled k tomu starému muži. No, je pravda že jsem odpočíval. Ale... proč? Co se jako bude dít?
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 8:57 am

Když došel ten stařík, teprve jsem otrhl oči od oblohy a zadíval se na něj. Pokývl jsem hlavou na pozdrav a čekal, co se bude dít...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shigeru Takashi So júl 16, 2011 8:58 am

"Odpočívat po vašem poněkud skromném sdělení,
je podlé mého názoru nemožné, ale snaha byla."
Kouknul jsem se na staříka.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon So júl 16, 2011 8:59 am

"Informácia, ktorú vám poskytnem, je prísne tajná, preto čujte jedným uchom dnu a druhým von. Čo mi viete povedať o úrovni C-rank, ktorou vládnu vodcovia vašich miest?"
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 9:01 am

Trochu jsem se zamyslel."No, že je vůdce docela silný a dokázal by nás všechny smést, jak nic." Moc jsem o těch úrovní nevěděl, ale tohle myslím nebylo špatné.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shigeru Takashi So júl 16, 2011 9:04 am

Trochu jsem se zamyslel.
Proč to chce vědět? Že by něco plánoval?
Ale to je jedno, nějak mu to zaobalím, ať to ze
mě netahá.

Sklonil jsem hlavu a studoval stůl.
"Tvrdohlavý paličák, přesvědčený o své pravdě,
schopný srovnat vesnici se zemí..."
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi So júl 16, 2011 9:07 am

Krátce jsem se zamyslel. Co já o tom vlastně vím? Jsem tu skoro omylem.
"V tomhle bych souhlasil tady s Akihirem. Můžu říct, že náš vůdce vypadá opravdu silně, a to jsem určitě zdaleka neviděl všechno co dokáže. Nedovedu si představit, jak bych bojoval proti někomu s takovými schopnostmi." pravil jsem a vzpomínal na to, jak jednoduše se dokázal vyhnout mým drakům, se kterými jsem měl hodně starostí.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Misaki Okatama So júl 16, 2011 9:13 am

Všimla jsem si muže ze včerejška a zdvihla hlavu. Upřela jsem na něj pohled, který jsem celou dobu upírala do země. Při jeho zmíňce o odpočívání jsem se ušklíbla. Pokud se civění do země počítá...
Jeho otázku jsme dlouhou dobu v hlavě zvažovala.
Co všechno jsem věděla o.. O úrovni C-rank? No moc toho není.
Opustila jsem své úvahy a zformulovala odpověď.
"Myslím, že osoba s touto vysokou úrovní je považována za jednoho z nejsilnějších ze světa, co se schopností týče. Dále už nevím, jen předpokládám, že s touto úrovní se schopnosti pilují na výbornou nebo už jsou výborné. Ale víc si bohužel už netroufnu ani odhadovat, nikdy jsem po tom moc nepátrala.." Dokončila jsem svůj proslov a čekala, jestli mé domněnky byly vůbec správné.


Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon So júl 16, 2011 9:18 am

"Zle, zle, zle a zle!"
Začal som s výkladom.
"Pre nás vo veľvyslanectve je C-rank iba úbohý priemer, ktorý je možné dosiahnuť behom nášho 24 hodinového tréningu. Presne tak, z váš všetkých sa do zajtra stane C-rank a ak sa vám podarí dokončiť misiu, po návrate do miest budete pravdepodobne silnejší, než samotní vodcovia."
S úsmevom na tvári som ešte dodal.
"Ako vidíte, práca pre veľvyslanectvo má aj svoje výhody."
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 9:22 am

Málem jsem vypdal z okna, když jsem to slyšel. Radši jsem se rychle přetočil dovnitř."To si děláte....jak? Co?...Já tomu nerozumím." Rezignoval jsem. Průměr? Co to má být...vždyť jsou tak silní... Byl jsem úplně mimo a čekal, jak to bude pokračovat.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shigeru Takashi So júl 16, 2011 9:25 am

"Hmm... Už jste to někdy dělali?
S velkou mocí přichází povinnosti a zodpovědnost.
My jsme skoro ještě děti, jak si můžete být jisti, že
nás to nezničí v tom horším případě nezabije...
A pokud ano, jste ochotni obětovat životy?"
Vylezlo ze mě, jelikož tohle se mi zdálo poněkud
ukvapené.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi So júl 16, 2011 9:26 am

Poněkud mi začalo cukat v oku. Takže... průměr? Nechtěl bych tedy vidět ten nadprůměr. To by nás snad sundal i mrknutím oka. Takže 24 hodin a budeme C-rank? Přežijeme to vůbec? Bože, jak jsem se do tohohle přimotal? Ještě dva týdny zpátky jsem si žil klidný život, kreslil si zvířata a různé kreatury do bloku, aniž bych se bál, že mě sežerou a teď... No bude to zajímavé...
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon So júl 16, 2011 9:28 am

"Povedal som to a poviem to znova. Chcel som skúsených bojovníkov. Ak vás vodcovia poslali preto, pretože sa vás chceli zbaviť a nie preto, že by vám dôverovali, potom to uvidíme už pri tréningu. Predsa len, ide síce o 24 hodín, ale okolnosti sú nepekné. Priemerne to zvládne jeden z troch ľudí, ostatní neprežijú. Nemajte však obavy, vzhľadom na to, že ho neabsolvujete ako E-ranky, máte vyššiu pravdepodobnosť na úspech."
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 9:31 am

Tak to pěkně děkuju...hned jsem klidnější." Nahodil jsem takový uražený výraz, ale ten hned zmizel. No tak se uklidni...neřeš to...co se stane, stane se... Trochu jsem si poposedl, abych měl větší pohodlý a poslouchal dál...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi So júl 16, 2011 9:32 am

"Ach, tak to je velmi uklidňující." mile jsem se usmál a sám jsem nevěděl, jestli to byl sarkasmus, nebo ne. Když zemřu po pěti minutách, je jasné že na to nemám. Není se tedy čeho bát.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Misaki Okatama So júl 16, 2011 9:36 am

Při jeho slovech jsem na něj upřímně zírala s otevřenou pusou. Pak jsem, ale sklapla, protože to bylo krajně nevhodné a pokoušela se strávit dané informace. Pouhý průměr? Silnější než vůdci? Co to ksakru.. Já věděla, že jsem na špatném místě...
Tu myšlenku jsem hodila stranou a jen stále nevěřícně poslouchala. To zřejmě nebyl vtip.. Pomyslela jsem si po chvilce a porozhlédla se po ostatních. Tak to jsem namydlená. Ten detail mi nepřišel zrovna moc uklidňující.
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon So júl 16, 2011 9:37 am

"Takže, o čo teda pôjde? Vy všetci, ktorí ste tu, sa na 24 hodín s našou pomocou presuniete do podsvetia. Miesto, ktoré sme pre tréning zvolili, je viacmenej pokojné, takže sa nemusíte obávať o obrovský počet nepriateľov, aj keď..."
Zvyšok som si pre istotu len domyslel a nevypustil z úst.
"Každopádne, nech už je to s vami a vašimi vodcami akokoľvek, ja vám verím."
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shigeru Takashi So júl 16, 2011 9:40 am

Trochu jsem vyvalil oči...
"Předpokládám, že naším úkolem je přežít..."
Pecka, podsvětí. Něco, o čem jsem slyšel jen
v povídačkách a já se tam podívám... Proč ne?
Něco mi říká, že jsem měl někomu odkázat
svůj dům...
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 9:41 am

Když jsem uslyšel slovo podsvětí, trochu se mi udělalo špatně. To neeee... s tama pochází démoni...já...co když se tam se mnou něco stane?... Už jsem nemohl dál čekat."Pane? Můžu se na něco zeptat?" Nečekal jsem na odpověď."Jak poznáte, že je někdo démon nebo teda jestli má v sobě démona?"
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi So júl 16, 2011 9:42 am

Čím dál lepší. Co přijde dál? Nakonec nám nakecá, že v tom podsvětí jsou zabijácké mouchy nebo tak něco. Povzdechl jsem si a radši nic neříkal. Čím víc se budu vyptávat, tím to bude horší. Sladká nevědomost je někdy výhodou.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Misaki Okatama So júl 16, 2011 9:45 am

Podsvětí? Samé skvělé vyhlídky..
Ironicky jsem se nad tou myšlenkou ušklíbla a pak dál poslouchala. S mými schopnostmi to tam přežiju tak den.. Povzdechla jsem si a dál mlčky pozorovala ostatní. Všechny mé nevyřčené otázky již padly a nebo padnou ještě z jejich úst. Doufám..
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon So júl 16, 2011 9:46 am

"Dobrá otázka. Tak konkrétne pre vás to bude pomerne jednoduché, keďže v podsvetí sú iba samí démoni a mŕtve duše, tak či onak, budete to potrebovať do budúcna, aj keď k detailom som chcel dojsť až po absolvovaní tréningu. Polodémoni, čiže ľudia, ktorí v sebe majú démona, sú smrteľní, zatiaľ čo démoni ako takí nie. Zabiť ich môže iba iný čistokrvný démon a to pohltením. Po čase sa rozdiel naučíte rozpoznať už od pohľadu."
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 6 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 6 z 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.