Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najvyššia Budova Hlavného Mesta

+11
Misaki Okatama
Saito Hatoshi
Shigeru Takashi
Nanami Sato
Amrit
Yahiko
Bettany Saya
Akihiro Kazuki
Yuuki Botan
Kazuma
Shoemon
15 posters

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 9:06 am

"Děkuju Lady Saya." A úsměv jí opětuju. To mě úplně uklidnilo. Podívám se na toho staříka. Postavím se."Pane..." a uctivě se pokloním.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Yahiko Št júl 14, 2011 9:06 am

Bol som ticho.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon Št júl 14, 2011 9:11 am

Opätoval som mu jeho poklonu úsmevom, no v tom momente som sa ešte otočil na zástupkyňu Nishi a Yahika.
"Čo mi k tomu viete povedať vy? Potrebujeme jedného."
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 9:14 am

poněkud znuděně jsem se opřela o křeslo a opět si začala pohrávat s diamanty
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Yahiko Št júl 14, 2011 9:14 am

"Ten co je tu teras somnou to urcite nebude ale mozno by som vedel o niekom zas mu tak neverim a budem len rad ked nebude v mojej oblasti."
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Nanami Sato Št júl 14, 2011 9:16 am

Stále jsem pozorovala toho starého muže. Přemýšlela jsem o těch slovech. V duchu jsem souhlasila s tím co říkal. Pokud opravdu hrozí apokalypsa, jsou všechny ty problémy malicherné. A sehnat bojovníka, který by se hodil do onoho elitního týmu? Nikoho od nás neznám.
"Našeho vůdce jsem viděla jen jednou. Nevím zda za něj můžu mluvit."
Nanami Sato
Nanami Sato
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 56
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Yahiko Št júl 14, 2011 9:18 am

Ked sa kukam na tych vodcou co su tu tak som zatial asi najlepsi stadeto ale mozno aj nie nevydel som este ich plny potencial a co horsie ony videli ten moj dalsie tajomstva nemaju zmysel.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon Št júl 14, 2011 9:19 am

Prikývol som.
"Takže našu poradu uzatvorím následovne. Do zajtra mi každá jedna oblasť na toto miesto pošle jedného schopného bojovníka. V prípade, že tak neurobíte, vám nebudeme mať naopak my dôvod poskytnúť pomoc v podobe ľudí na pečatenie duší. To je všetko, môžete ísť."


Naposledy upravil Shoemon dňa Št júl 14, 2011 9:20 am, celkom upravené 1 krát.
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 9:21 am

postavila jsem se a podívala se na Akihira, "Chceš jít ještě naposledy se mnou do Kitagawy, nebo tu už zůstaneš?" zeptám se ho
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 9:24 am

"No...já nevím..to záleží asi na něm." Podíval jsme se směrem k staříkovi.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Yahiko Št júl 14, 2011 9:25 am

Poobzeral som sa po ostatnych prisiel som k stene kde som si zobral barle.
"Dovidenie."
Odysiel som aj s amrit prec.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Nanami Sato Št júl 14, 2011 9:26 am

Vyslechla jsem si jeho odpověď a přikývla. Už zítra. Není příliš času. Musím se vydat zpět a najít našeho vůdce. V krajním případě budu muset udělat něco, co je mi proti srsti...
"Rozumím, nashledanou." pravila jsem, pomalu se otočila a volným krokem se dala na odchod. Zpět odkud jsem přišla. Přemýšlela jsem, co si počít.
Přesun.
Nanami Sato
Nanami Sato
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 56
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon Št júl 14, 2011 9:27 am

"Vzhľadom na to, že všetci odišli, máš to isté právo samozrejme aj ty, ak sa sem do zajtra vrátiš. Ako isto vieš, je možné, že Kitagawu už viac neuvidíš, takže by od nás bolo kruté nedať vám možnosť rozlúčiť sa."
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Kazuma Št júl 14, 2011 9:29 am

Zobral som do ruk Yuuki a odletel som
(presun aj ona )
Kazuma
Kazuma
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 1005
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 9:30 am

Kývl jsem hlavou a otočil se zpátky na Lady. Chtěl jsem se ho ještě na něco zeptat, ale to už jsem nechtěl otravovat. Zeptám se jindy... "Tak si myslím, že můžeme jít."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 10:12 am

( Napíšu přesun za nás oba xDDD ...ať tu jako jediný netrčíme a trochu se vyspíme Smile )

Došel jsem až k Lady Saye, kývl jsem na ni a ta nás hned svým krystalem přenesla pryč.
( Přesun oba )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Pi júl 15, 2011 1:46 am

Objevil jsem se přímo tam, kde se všera konala porada. Nikdo tam ještě nebyl a tak jsem si sedl na židli a vytáhl dopis od Lady Saye. Pozorně jsem se na něj díval. A už je to tu zase...někoho konečně poznám a zas všechny musím opustit.... Povzdechnu si a dál si prohlížím bílou obálku.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shigeru Takashi Pi júl 15, 2011 2:34 am

Po chvíli letuu, jsem přistál na podlaze a koukal jsem kolem sebe.
Všimnul jsme si jakési osoby, která tady už seděla, asi
další z vybraných.
Letmo jsem přikývnul a sednul si ke stolu.
Kdo ví, co se tady bude vůbec dít a o co jde.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Pi júl 15, 2011 2:40 am

Podíval jsem se na nově příchozího, kývl jsem hlavou na pozdrav a dál si jen v ruce hrál z obálkou.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Pi júl 15, 2011 2:48 am

Konečně jsem se rozhodl do ní podívat. Když jsem viděl, co v ní je, málem jsem dostal infarkt. Byl to adopční list, který podepsala sama Lady Saya. Ten adoptovaný jsem byl já. Jen jsem seděl a z otevřenou pusou se díval do papírů. Obálku, kterou jsem držel v druhé ruce jsem pustil na zem. Byla tam i cena, kterou za mě požadovali. Teď jsem si teprve uvědomil, co to držel v ruce Destron. To, co dostal muselo tu částku hodně převýšit. Ani jsem si neuvědomil, že stojím. Ona..ona...to není možný. Nikdo mě nidky nechtěl a já ji znám jen pár dnů a ona... Neměl jsem slov. Proč mi to hned neřekla? Asi bych nesouhlasil, to je tím...Vždyť...tolik zlata a..... Byl jsem dočista omámený. Děkuji Lady Sayo....děkuji...mami.... Nebyla o moc starší než já, ale to slovo znělo tak líbezně. Jen jsem dál stál jak opařený a v hlavě se mi honili všemožné myšlenky.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Pi júl 15, 2011 3:34 am

Po dlouhé dodbě jsem si uvědoml, že stojím. Zavřel jsem pusu a odkašlal si. Znovu jsem se posadil na židli a konečně si začal prohlížet toho, co před tím přišel.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi Pi júl 15, 2011 4:06 am

Se svou inkoustovou sovou jsem kroužil kolem. Sledoval jsem kdo všechno tu je a snažil se odhadnout od pohledu, co kdo umí. I když je to pochopitelně naprosto nemožné. Pousmál jsem se svému chování. Nechtělo se mi zatím moc přibližovat. Sám jsem nechápal proč. Kývl jsem na tuhle šílenou nabídku a teď si úzkostlivě držím odstup.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Pi júl 15, 2011 4:15 am

Něco jsem zaregistroval. Jakoby něco mi v mysli říkalo, že tu někdo je. Trochu jsem se začal soustředit. Cítil jsem vzdušnou vlhkost všude kolem a v ní, jak se někdo pohybuje. Cítil jsem to tak zřetelně jako bych stál vedle toho návštěvníka. Asi jsem z vodou více spojený než jsem myslel. Podíval jsem se z okna ven. Seděl jsem docela blízko a tak jsem zavolal."Ty nepůjdeš dovnitř?" Nevěděl jsem, kdo to je a ani co dělá ve vzduchu, ale pořád jsem ho cítil kroužit kolem nás. Cítil jsem jak se dotýká vody obsažené ve vzduchu.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi Pi júl 15, 2011 7:03 am

Přiletěl jsem blíže k oknu a zamával na toho kluka.
"Dovnitř bych rád, ale tady venku je lepší vzduch."
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Pi júl 15, 2011 7:08 am

Přiletěl k oknu nějaký...no...spíše muž a zamával na mě. Jeho pozdrav jsem mu opětoval."Aha...no a nemůžu se k tobě zatím přidat, už mě to tu nebaví. Unesl by si nás oba?"
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 3 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.