Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

+6
Shoemon
Daisuke Maeda
Usui
Akihiro Kazuki
Yuuki Botan
Kazuma
10 posters

Strana 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 1:49 pm

Vojáci chvíli stáli jak zkoprnělí, než se konečně vzpamatovali a začali na mě střílet jak o závod. Kulky mnou prolétali a ničili zeď za mnou."Tak to asi nepůjde v klidu." I když zbraně neměli žádný účinek, docela mě to vysilovalo. Vůbec jsem nebyl vzpamatovaný ještě z minula a nutně jsem potřeboval vodu. Došel jsem až k jednomu z nich, sebral mu zbraň a jednou ranou jsem ho s ní omráčil. Párkrát jsem vystřelil do stropu."Necháte toho?! Už mě to fakt nebaví! Ještě vzbudíte šéfa, pokud v tomhle někdo může spát! Okamžitě mi otevřete ty dveře nebo začnu střílet!" Bral jsem to vážně jen jako výhružku. Ještě jsem nikoho nezabyl a věřím, že bych to ani teď zatím nedokázal.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 2:00 pm

Nastalo na chvíli hrobové ticho. Uslyšel jsme řinčení zvonku."Nemohl by jít někdo otevřít? Nikdo, ale ani nepromluvil. Naopak se ve dveřích objevil menší chlap z něčím podobným bazuce, jen o něco větší a silnější, a zamířil to na mě."To neuděláš že ne?!...To, co se zmohli utekli ode mně pryč. Zmáčkl spoušť a z hlavně na mě vyletěla menší raketka. Proletěla mnou a zasáhla nedalekou zeď. Nastal velký výbuch a tlaková vlna, která mě dostala k zemi. S námahou jsem se znovu postavil a počkal až se trochu poupravím. Víš jak je to frustrující a únavné se pořád takhle obnovovat?
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 7:20 pm

Hluk ma prebudil. Vstala som z postele a šla som k dverám. Počula som známy hlas. Aki...Akihiro?Zopakovala som, prišiel po mňa! Pozrela som sa na Kazumu. Sľúbil že mu neublíži ... ak tu zostanem ...
Sadla som si na zem a pozerala som sa na dvere. Ak by som sa ozvala ... zabili by ho ... Zasa som plakala, všetko ma bolelo.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 8:27 pm

( mám pát nejasností v tom tvém úkrytu, proto se nikam dostávat nebude, ale myslím, že i když jde to 500 m v zemi toto slyšet muselo jít xDDD )

Pomalu jsem se k němu blížil. Z paniky do mě začal střílet."Prosím, radši toho nech, něco si uděláš." Jak jsem řekl, tak se i stalo. Jedna kulka se nešťastně odrazila a zasáhla ho do nohy. Svalil se jak pytel sena."Ach jo...já ti to říkal." Došel jsem k němu a vzal mu zbraň. Vypadal tak vyděšeně. Všiml jsem si láhve z vodou u jeho pasu."Nedáš mi prosím napít?" Zeptal jsem se a on mi roztřesenou rukou podal vodu."Díky, hned je to lepší. No a to tady budeš sedět a dál krvácet? Jdi za ostatníma nebo se někam ošetřit. No a ty dveře asi neotevřeš co?" Pomalu zakroutil hlavu, že ne a rychle se sbíral ze země, aby mohl zmizet. "No jo no, věrnost nadevše." Došel jsem k jedné zdi a tam se posadil."Hej, ty větrňáku, jestli mě slyšíš, dojdi sem! Potřebuju s tebou mluvit! Mezitím mě napadl takový dobrý fakt. Právě tu čekám na to, až jsem dojde vůdce této oblasti a nakope mi p.del...Buď už mi úplně hrabe nebo fakt už nevím...
"Ach jo...snad je aspoň férový."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 8:54 pm

(Baka! xDD Chceš zemřít??? xDDD Uteč dokud máš šanci xDDD )
Počula som ho. Začala som plakať hlasnejšie. Ba ... Baka ... Choď preč ... Hovorila som nahlas aby ma počul. Kazuma dodrží svoje slová, musím ho odtiaľ odohnať.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Usui Ut júl 12, 2011 9:00 pm

Stále som len zvonil.. zvonil.. a zvonil.. z vnútra som tiež počul nejaký hluk ale celkom som ho ignoroval a len som čakal kedy mi niekto alebo niečo otvorí dvere.

/Yuuki jdeme si pro tebe !! xD a basta!
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 9:06 pm

( Přestaňte! xDDD Kusnem vás! )
Sedela som pri dverách. Má tu kopu stráží ... a on pri tomto hluku ešte aj spať dokáže ... Pozriem sa na Kazumu. Už som neplakala. Viem že až sa zobudí, pošle ich preč. Nech im nič neurobí.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 9:53 pm

Slyšel jsem jakoby odněkud volala Yuuki."Pryč?! Tak na to zapomeň! Toho jeho větříku se nezaleknu! Ehm..teda možná. Řekl jsem už potichu."Kdo pořád zvoní ježíš! Ani tu nebydlím a budu muset jít otevřít...grrr! Postavil jsem se a šel najít nějaký vchod nebo něco. Šel jsem po zvuku zvonku.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 10:09 pm

Dlouho jsem procházel tou obrovskou budovou než jsem našel obrovské dveře."Fíííha, to muselo stát peněz!" Crrr,crrrr,crrrr..."No jo, už jdu! Bože! Ehm...jak se to otevírá. Áááá..tady je to! Dveře se pomalu otevřeli. Za nimi stál nedočkavý Usui."Co ty tu děláš? Byl jsem fakt překvapený. Než jsem však stačil pokračovat, seběhli se kolem nás bodygárdi a vojáci. Bylo jich všude jak mravenců a každý na nás něčím mířil."Ech...Ahoj? Nešlo by to vyřešit nějak diplomaticky? Začali odjišťovat zbraně."Tak asi ne.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Usui Ut júl 12, 2011 10:17 pm

/ Yuuuki Razz vážne si myslíš že by ťa tu Aki nechal xD? navyše Razz ja tiež nie xD vieš to tá starosť O.o.. nevedel by som zo sebou žiť xD

Sate.. pozdravil som Aki-chana (gomen fakt sa mi nechce písať celé to meno xD) pri čom som mierne pozdvihol ruku na pozdrav.. vošiel som do vnútra a bez toho že by som si nejakého bodygárda či podobne všímal som sa obzeral naokolo.. to si všetci vodcovia žijú tak. ."bohato"? spýtal som sa skôr pre seba a mierne som si zívol.. prišiel som sem etoo.. Yuuki a ani ty ste neboli v Nishi kam sa dočasne presťahovala celá Kitigawa.. a spomenul som si že Yuuki tento tu vodca uniesol tak.. vysvetlil som Akimu a mierne som si až potom premeral tých vojakov a stráž a čo ja viem Čo všetko. Ahooj !!! len taká otázka.. kde je váš vodca? chcem s ním len hodiť reč.. radšej nechcite bojovať pretože si ešte ublížite.. nechcem sa starať ešte aj o vás.. povedal som takým melodramatickým hlasom a len som čakal na ich reakciu.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 10:25 pm

"No, asi jo. Neví, co dělat s penězi, fakt. No a vůdce bude někde asi schovaný vážně nevím. Předtím jsem byl u nějakých dveří, které byli docela dost dobře chráněný a slyšel jsem tam Yuuki, ale jaksi se tam nedá dostat. Zdá se, že se dovnitř dá dostat jen určitým způsobem." Začínal jsem být dost otrávený. Kde kurňa je.."Možná to tito budou vědět, ale jsou dosti mlčenlivý."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 10:26 pm

( Baka! xDDD že nevedel by si zo sebou žiť xDDD Razz Ae nechápeš že nechcem aby Vás vodca roztrhal na cucky? Smile A ostatně, behaaaaajte chrániť Lady! Very Happy Very Happy Very Happy )
Je tu ... aj Usui? Spýtala som sa samej seba. Natisla som sa na dvere, boli železné ale počula som čo sa hore deje.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 10:28 pm

( o nás se zatím neboj xDDD...vzduch mi moc neublíží a není na to mtak dobře a Usui má ten svůj reflector xDD... stejnak bych si zatím chtěl jen popovídat xD )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 10:33 pm

( Je silnější než vy dva dohromady ... ani reflektor ani voda mu nezabrání Vás nějak dostat Smile =.=" Lady Vás potřebuje Very Happy Very Happy Very Happy tak šup šup za ní! Very Happy:D:D )
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 10:37 pm

( To moc dobře vím, že je silnější Very Happy , ale teď si jen tak nemůžu odejít. To by asi bylo divný xDD ... skusím si s ním trochu pokecat xDD )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 10:46 pm

( =.=" Nedáte se odradit co? xD )
Sadla som si na postel a oprela som sa o stenu. Utrela som si slzy na lícach a hlavu som si položila na kolená.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 10:54 pm

( Ne xDD ... hlavně teď vážně nemůžem je ntak zmizet xDDD )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 11:50 pm

( Se ještě ae dost načekáte xDD se ti chce? Very Happy Very Happy Very Happy tongue )
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 11:53 pm

( Moc ne, ale mezitím hledám gifi xD ...nemůžu nějaké najít, co chcu )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Kazuma St júl 13, 2011 2:50 am

(Dobre aj by som to cital no seriem nato je tam toho vela pistele litanie ludia! trochu menej toho!! Very Happy )
zobudil som sa a posadil citil som sa uz dobre , no zrazu mi z vetra prislo mnoho informacii ze tu nieje jeden votrelca ale dvaja
Videl som Yuuki ze uz nespi ale ze je nervozna tak som siel blizsie
"Tak coze sa deje ?"
Kazuma
Kazuma
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 1005
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan St júl 13, 2011 2:56 am

( Nekrííííííč xDDDDDDDD )
Pozrela som sa mu do očí a povedala som mu. Prišli si pre mňa ... nič im neurobíš ... prosím ... Pozriem sa naňho.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Kazuma St júl 13, 2011 2:57 am

"Tak to ti nemozem slubit , mam docela zlu naladu , no ale ked nebudu odporovat tak sa im nic nestane "
Kazuma
Kazuma
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 1005
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan St júl 13, 2011 3:00 am

Ale povedal si že im neublížiš! Chytila som ho za golier a priamo som sa mu pozerala do očí.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Kazuma St júl 13, 2011 3:02 am

Odtiahol som ju pomali od seba
"Ale dobre len nekric , "
Ach jo upokojovat este ju sa mi nechce radsej nech je po jej no ale aj tak to neslubim
Kazuma
Kazuma
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 1005
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Yuuki Botan St júl 13, 2011 3:13 am

Pozriem sa čo som urobila a sčervenám. Môže ich kedykoľvek zabiť Yuuki! Týmto si nepomáhaš! Prepáč ... nechcela som ...
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m  - Stránka 2 Empty Re: Obrovská vila , a pod nou úkryt pod hĺbkou 500 m

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.