Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tréninkové prostory

+3
Yoshitaka
Daisuke Maeda
Bettany Saya
7 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 4:10 am

Jestli jdete bojovat mohl bych se připojit? zeptám se a usměju. www.ezskins.com+ezthemes+elqnightcrawler.zip" alt="" />
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui So august 06, 2011 4:13 am

uhm.. skúsiť to môžeš.. len neviem na ktorej strane.. zaškeril som sa.. len som pohodil vlasmi a v zápetí sa okolo mňa objavilo takých dobrých 40 Usuiov.. v momente sa začali mihať, miešať medzi seba a doslova sa rozbehli na Akiho.. ja som bol niekde medzi nimi.. um.. o ilúzii som mu nehovoril.. som zvedavý ako na to zareaguje.. prebehlo mi hlavou a stále som sa tak uškŕňal..
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 4:15 am

Já nebudu na žádné. řeknu a zmizim oběvim se někde v těch klonech a začnu je mlátit (je to jako ve videu u konce takhle já jakoby bojuju) Zmizim praštim nějakého klona a zmizim dalšího praštim a takhle pořád každýho mlátim.
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 4:26 am

Jen jsem se pousmál a bylo mi jedno jestli je tam Nighton nebo ne. Přece jsme byli všichni proti všem ne?
tréninkové prostory - Stránka 5 Suiton-suiryuudan-no-jutsu-o
Ani jsem se nepohnul a ze země vyletělo hromadu chapadel vody, které se pak spojili do jednoho a vytvořili vodního draka, který dopadl jako přílivová vlna. Zaplavila iluze, Nightna, a mířilo to i na Usuiieho.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 4:28 am

Hned jsem se teleportoval dál od nich.


A mam mokré hadry. Proklepal jsem se jako pes a běžel jsem na ně(běhání video).
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui So august 06, 2011 4:36 am

Stál som za Akim pri čom som sa len pousmieval.. je sranda že s ilúziou môžem zakryť aj realitu.. povedal som si v hlave pri čom som len mávol rukou do strany.. okolo Nighta aj Akiho sa vytvoril ohromný vír vzduchu a vlastne všetkého čo okolo nich bolo, táto "zmes" ich doslova začala škrtiť a rezať po tele.. teda aspoň by to tak malo byť..
tréninkové prostory - Stránka 5 830px-Spiral_Pain
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 4:42 am

Já jsem se uvnitř víru rozpadl na vodu a objevil se kousek za Usuiiem."Říkal jsem, že tak pomalý nejsem." Použiji na něj stejnou taktiku, když chce... Nadzvedl jsem ruky a Usui se vznesl do vzduchu. Voda v jeho těle začala mizet a tlačit se jako směrem dovnitř, přičemž mohla drtit vnitřní orgány. Soustředil jsem se na veškerou tekutinu v jeho těle a zastavoval pohyb jeho buněk, aby nemohl využívat své schopnosti. Voda z těla by dokázala zmizet do 5 s, ale já nespěchal."V tomto ti reflector nepomůže. Já na tebe z venčí neútočím, ale zevnitř tvá vlastní tekutina. Každý ví, že tělo tvoří 70% vody."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 4:44 am

Rychle jsem udělal teleportaci a teleportoval jsem se velice daleko
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui So august 06, 2011 4:47 am

Pche.. nemysli si o sebe zas tak moc.. zaškeril som sa.. prestal som používať svoju predošlú schopnosť a len som mierne zaklonil hlavu.. v momente som pocítil ako na mňa jeho schopnosť prestáva pôsobiť.. ako som už povedal.. Reflector má len dve slabiny.. a táto to.. nie je.. usmial som sa pri čom ma mierne naplo.. predsa len to nebolo bohvie čo keď sa mi len pred pár sekundami voda v tele doslova búrila.. takže teraz nebudem môcť útočiť.. aspoň nie pomocou reflectoru.. super.. pomyslel som si sarkasticky a len som dával pozor na jeho ďalšie útoky.. aspoň je vidieť že stále nedokáže presne určiť schopnosti Reflectoru.. pomyslel som si ešte a obozretne som sledoval aj toho druhého..
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 4:50 am

Všiml jsem si,že mě sleduje ani jsem nemrkl a teleportoval jsem se za něj snažil jsem se ho kopnout.
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 4:57 am

Znova jsem se usmál."Výborně. Ale příště rychleji. Teď by už z tebe byl prášek." Pak jsem nahodil neutrální výraz."Bohužel něco takového je velmi vysilující. Tak uvidíme kolik toho vydržíš." Zvedl jsem obě ruce a jednu namířil na Usuiieho a druhou na vzdáleného Nighta, ale to vůbec nevadilo.
tréninkové prostory - Stránka 5 Water-prison-o
U obou se objevili moje klony, které kolem nich vytvořili vodu a začali tlačit k sobě. U usuiieho jsem čekal, kdy použije útok na zničení, protože ihned bych mu zase začal vysávat vodu. Night se mezitím dostal blíž. Udělal jsem to stejný, co předtím Usuiiemu, s mizením vody a stlačováním dovnitř, aby mu to pomalu drtilo orgány a zastavovat buňky, aby nemohl využívat svou schopnost. Zároveň se kolem něj utvořil vody, která se taky stlačovala do sebe. Byli to dva útoky v jednom.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 4:58 am

Arghh!To bolí! zakřičim.
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui So august 06, 2011 5:03 am

Nie nie.. stále si na to neprišiel.. zaškeril som sa páč sa voda odo mňa "odrážala" a odkláňala tak že žiadne väzenie vytvoriť nešlo, pri tom som sa len bleskovo otočil a jedným priamym kopom som chcel sundať jeho klona.. trocha ti napomôžem.. Reflector sa drží na mne, nepotrebujem žiadnu techniku typu zrušiť útok.. on to robí automaticky všade okolo mňa.. aj keď u teba to ide vyditeľne ťažšie.. zamumlal som je ho smerom páč som v podstate stál vo vode.. rýchlo som sa odtiaľ snažil dostať..
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 5:07 am

Sakra nejsem na tohle stavěný! řeknu a zavřu oči a usměju se.
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 5:22 am

"Usui, ty mě taky nechápeš..." Zastavil jsem kop rukou. Jednu ruku jsem dal dolů a pustil Nighta."Promiň, nechtěl jsem ti nic udělat." Otočil jsem se zpátky na Usuiieho."Mě stačí vytvořit dostatek vody, abych udělal vodu kolem reflectoru."
tréninkové prostory - Stránka 5 Water-prison-o
Koule se znovu vytvořila, ale už kolem reflectoru, který ji odkláněl."Pak ji začnu tlačit k sobě a uvidíme, kdo má větší sílu to udržet." Začal jsem mačkat ruku v pěst."A když se ji pokusíš rozbít útokem. Hned se zaměřím na vodu v tobě, protože to nemůžeš využít zároveň." Koule se o něco zmenšila."No a pak se něco nastane, co dokáže rozdrtit i ten nejtvrdší materiál."
tréninkové prostory - Stránka 5 Itachi-o
Zmáčkla jsem ruku v pěst a celá vodní koule vybuchla velkou silnou explozí, která udělala i na zemi kráter. Voda se rozletěla po celém cvičišti.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 5:29 am

Nic se nestalo brr. řeknu a otřepu se.



Teď ukážu něco já. řeknu odskočim zmizim oběvim se za tim co měl tu kouli chytnu ho teleportuju se s nim do velké výšku a pak ho schodim pak se teleportuju dolů.
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui So august 06, 2011 5:35 am

Keď z explózie opadla všetka voda tak som tam stále tak stál.. aj keď mierne podlomene, tvár som mal otočenú hore po čom som sa len mierne usmieval.. bohvie čo to tam s tebou spravili.. od chalana ktorý o svojich schopnostiach ani netušil.. keď si zoberiem že ťa len pred nedávnom šikanovali v decáku.. sakra práca aj ja chcem tkaý rýchlokurz.. usmial som sa.. bol som úplne premočený.. trocha dotlčený ale inak v poriadku.. pamätáš sa na ten útok na Kitagawu? keď Pein použil svoju techniku s ktorou ju celú zničil?.. tiež som to prežil.. je to divné ale zabiť niekoho ako som ja .. alebo ho vôbec zraniť je ksakru ťažké.. zachechtal som sa a odpľul som si na zem sliny s kúskom krvi..

/uhm so mnou si sa teleportovať nemohol Very Happy... moja pasívka zamedzuje všetky schopnosti ktoré su na mňa použité..
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 5:42 am

VE vzduchu jsem se proměnil v orla a pak se snesl pomalu dolů."Díky Usui, ale to nebylo kurzem, ale úplně něčím jiným. Někdy ti to povyprávím. No a vidím, že to není snadný tě zabít." Usměju se. Otočil jsem se na Nighta."Mám jednu výhodu, jsem tvořen z vody a on má zase schopnost odrážet nebo absorbovat útoky." Taky jsem se na něj usmál."Jednou bych chtěl vyzkoušet, jestli bys přežil můj nejsilnější útok. Měl by být stokrát silnější, než ten, co jsem použil teď a asi tak 10x jak Yahikův, ale uvidíme, to bych nerad, aby se ti něco stalo. Bett by mě zabila." Zasmál jsem se a posadil se.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui So august 06, 2011 5:45 am

heh.. počkaj keď budem taký.. rank C alebo tak.. vymlátim z teba dušu.. zachechtal som sa po čom som sa len zvalil do mokrej trávi.. pf.. takýto unavený.. som nebol už dlho.. zaškeril som sa skôr sám pre seba..
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 5:56 am

Podíval jsem se na Usuiieho."To není vůbec, jak si myslíš. Útoky si učí sám a jejich sílu taky. Musíš mít strategii a tak a, že má někdo víc energie není zas všechno. Bojovali jsme o své životy a já svou větší část síly získal proti boji z démonem. Pak ti to někdy povím, ale teď ne. Není to všechno tak jednoduchý a jak sílím já, tak i démon ve mě." Teď jsem si teprve uvědomil, že Usui to ještě neví."Teda, chtěl jsem říct..." Nedokázal jsem to už zamluvit.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 8:08 am

Pouze jsem je sledoval.



Tohle nebude dobré. teleportuju se k Akihirovi.

Hele jsou tu i nějaké mise? zeptal jsem se.
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 8:11 am

Podíval jsem se na Nighta."Ano jsou, když je někdy potřeba něco udělat, tak jsou mise." Byl jsem rád, že mi trochu pomohl.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 8:13 am

Mužu se zeptat proč mi neříkáš,že jsem zrůda atd? zeptám se hú
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 8:25 am

Podíval jsem se na něj."A proč bych ti to měl říkat. Modrá je pěkná a já ovládám vodu a ta je modrá, takže je to i moje oblíbená barva." Usmál jsem se.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler Po august 08, 2011 3:42 am

Aha řeknu a odejdu.(přesun)
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 5 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.