Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tréninkové prostory

+3
Yoshitaka
Daisuke Maeda
Bettany Saya
7 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 5:42 am

"Ehm...klidně, ale nemám tak silné útoky, abych vůbec dokázal prorazit tvou obranu. Nejsem z vodou žádný expert. Možná mi to jde trochu na blízko, ale to mi je houby platný, když se tě nedotknu." Taky cvičím první den že?...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 5:45 am

Okej.. tak ja budem kombinovať .. obranu a útok.. vieš.. nie si jediný kto tak "objavil" svoje nové schopnosti.. tie svoje nemám ani náhodou vypracované na takú úroveň ako by som chcel.. môj útok stojí za prd.. ale možno prídeš na slabinu mojej obrany.. len ju potom nekrič lebo ju započuje henten.. zaškeril som sa pri čom som pohodil hlavu k zelenáčovi (xD gomen neviem meno).. môžeš zaútočiť ako prvý.. dodal som ešte a postavil som sa do takého vyzývavého postoja.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 5:56 am

Povzdychl jsem si. "No jo no, ale stejnak se přezni nedostanu." Pořád jsem stál ve vodě, ale nehodlal jsem z ní vyjít. Prudce jsem natáhl proti němu ruku a z jezírka na něj vyletěl proud vody.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 5:59 am

Hee.. okej.. povedal som s úškrnom pri čom som pred prúdom uskočil do strany .. vlastne som začal bežať také kolečko okolo Akiho.. v tom sa mi pri ruke objavilo niekoľko zvláštnych výbojov šedo-červeno-čiernej energie ktorú som vyslal na Akiho
tréninkové prostory - Stránka 4 300px-Reflector /bolo ich o hodne menej xD také dva max tri)

Pri tom som stále bežal tak dokolečka aby mal minimálnu možnosť trafiť ma.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 6:07 am

Čekal jsem, že to odrazí... Pořádně jsem se odrazil a saltem vyskočil do vzduchu jak při boji z Lady Sayou, abych se vyhnul jeho útoku.. Začínám už tomu přicházet na kloub... Hned na to jsem dopadl do jezírka a silou třískl dlaní o hladinu. Na všechny strany se rozletěli vodní jehly. To už, ale Lady Bettany seděl o kus dál a sušila se. Nechala nám volný prostor pro trénink.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 6:11 am

Ako po mne hodil vodné ihlice v momente som zrušil môj pôvodný pokus o techniky, v ruke sa mi vytvorila niečo ako špirála z tejto energie s ktorou som potočil.. v momente ako sa ihlice dostali k mojej blízkosti sa doslova rozpadli na obyčajnú vodu ktorá dopadla na zem predo mnou.. po tom som namieril rukou na Akiho.. gomeen potom sa to skúsim spraviť! povedal som nahlas a znova som rukou potočil do strany.. bolo to pre mňa hodne náročné, na čele sa mi zjavili vrásky potu a mne bolo jasné že to ešte ani náhodou neovládal.. Spiral pain.. šepol som pri čom sa na Akihirovom krku začala jeho retiazka krútiť a doslova ho začala škrtiť, bola tenká takže mi to s ňou išlo ľahko.. bolo mi jasné že nejakú pouličnú lampu by som sotva zohol.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 6:19 am

Pomalu mě to dusilo a já toho už měl dost. Soustředil jsem se a nechal ji svým krkem projít. Vlastně jsem se celý zase změnil na vodu. Pořád jsem vypadal stejně, jen jsem byl tvořeno vodu. Řetízek dopadl do jezírka. Prudce jsem natáhl ruce.
tréninkové prostory - Stránka 4 Suiton-suigadan-o
Z vody znovu vystartovali provazce vody a zamířili přímo na Usuiieho. Jeho reflector je odkloňoval nebo vracel zpátky, ale to mě bylo jedno. Vody se začala formovat a točit kolem reflectoru až udělala nepravidelnou kouli. Bohužel jsem cítil, že to dlouho neudržím, protože jsem bojoval z náporem vody, který reflector neodkláněl, ale posílal zpět.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 6:24 am

Problém bol len v tom že počas toho ako som po ňom útočil do mňa nabúrali bodce v plnej paráde a za chvíľu som bol už pomaly celý v jeho vodnom vezení.. vyzeralo to tak že reflector "nefungoval".. Len som sa na neho vo vode uškrnul pri čom mi z úst vyšlo zopár bublín a v momente som prestal pôsobiť na retiazku. Akonáhle sa tak stalo tak sa väzenie okolo mňa ako keby "roztrieštilo" a ja som bol zase voľný.. teraz si to pokašlal.. síce nemôžem pôsobiť na ľudské telo.. ty si sa stal vodou.. zahundral som a znova som na neho namieril rukou.. tento krát to vyzeralo ako keby voda z ktorej bol Aki stvorený sa začala "vzťahovať" do seba pri čom vytvárala celkom slušný tlak.. ten však o chvíľku prestal a ja som sa skosil na jedno kolenu. Shimata.. prečo je to také ťažké? zahundral som si pre seba a pochopiteĺne som prestal na Akihira pôsobiť takže som mal znova aktivovanú obranu.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 6:33 am

Byl jsem překvapený, že jsem ho na chvíli do vody polapil. Začal jsem to chápat. Pořád nebyl na tolik schopný, aby dokázal ovládat vše najednou. Potom začal na mě mířit a vtahoval mě jako by do sebe. Bylo to nepříjemné, ale hned to zmizelo. Podíval jsem se na něj. Byl už docela unavený a na mě to šlo taky vidět. Musel jsem použít hodně sil abych ho obalil vodou, ale nechtěl jsem se vzdát. On by to taky neudělal. Věděl jsem, že má reflector teď aktivovaný, ale to mě vůbec nevadilo. Soustředil jsem se na vodu kolem něho, která tam zbyla. Ta se začala zvedat a obalovat celou jeho obranu. Zabral jsem jak nejvíc jsem mohl a pomalu ho začal zvedat. Koule byla veliká a těžká. Bylo to tím, že on ve skutečnosti nebyl ve vodě, ale voda kolem něj. Napnul jsem všechny své síly a prudce mrštil rukama, čímž i koulí. Ta se rozletěla rychlsotí pryč a narazil o nedalekou zeď a rozstříkla se na všechny strany. Padl jsem na kolena a rychle dýchal. Tep mi byl jak o závod.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 6:40 am

Pozeral som sa na vodnú guľu okolo mňa pri čom som sa len uškrnul.. skôr než stihol mrštiť s ňou o zem som len pokýval pravou rukou pri čom som proti nej vyslal zopár týchto malinkatých šedočervených "impulzov" pri čom sa úplne rozpadla.. zhlboka som dýchal po čom som len začal kráčať smerom k nemu a pravou rukou som si prehrabol vlasy.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 6:44 am

Koule sice doletěla a rozpadla se, ale až pak jse msi všiml, že Usui už v ní nebyl, ale to mi nevadilo. Pomalu jsem se vrátil do své původní podoby. Postavil jsem se zpátky na nohy."Bože a to mám ještě doprovázet Lady Sayu. Myslím, že to pro dnešek zabalíme ne?" Dech se mě pomalu zklidňoval a tep taky. Zdá se, že když se naštvu jde mi to mnohem lépe...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 6:52 am

Heeh.. tak okej ale.. ja tu ostávam, s vami nejdem a ani neplánujem tak skoro skončiť s tréningom. .som zvedavý či môžem ohýbať aj pôdu, stromy.. vietor a podobne.. vieš už som v podstate došiel na to ako môj reflector funguje.. divil by si sa ale má aj pár slabín... zaškeril som sa pri čom som ho povalil na zem a sám som sa skosil na zadok pri čom som stále trocha zrýchlene dýchal.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 6:54 am

Zasmál jsem se a zhodil ho ze sebe, že mu něci provedu, ale pak jsem si všiml, kolik je hodin."Sakra, vždyť to nestihnem!" Vylovil jsem svůj náhrdelník a pověsil si ho zpátky na krk. Rychle jsem se osušil a náhazel na sebe věci. Skočil jsem se ještě trochu poupravit do umývárny. Pak jsem doběhl k Lady Saye, která už byla připravená a rychlejším tempem jsme oba vyrazili. Ještě jsem se otočil na Usuiieho."Promiň, už musím valit. Zatím čau!"
(přesun)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Št júl 14, 2011 7:35 am

Zasa som sa zobudil a obzrel si okolie. Videl som len nejakého chlapíka, zdal sa mi udýchaný. Ach jo...
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 8:13 am

Sedel som na zemi, v ruke som sa pohrával s nejakou somarinou, už som ani nevedel rozoznať či je to šuter alebo je to z dreva.. po chvíľke som však dostal pocit že sa na mňa niekto pozerá.. pohľad som otočil za tým niekym a všimol som si nejakého chalana.. Heem.. ahoj? povedal som trocha neisto a čakal som či nejak zareaguje.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Št júl 14, 2011 8:27 am

"Čau." Mávol som na neho rukou a zasa som si ľahol do trávy. Zatvoril som oči a ostal ležať.
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 9:26 am

Hee.. divný týpek.. zahundral som si nahlas po čom som si len povzdychol a znova som sa snažil v ruke vytvoriť výr reflectoru s ktorým som začal pomaličky ohýbať sem kúsok predo mnou, neboli to moc veľké pokroky a mňa to dosť unavovalo ale človek si nevyberá aké ťažké je zvládnuť jeho schopnosti. O niečo neskôr som sa len postavil a odišiel som z cvičiska. (presun)
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Pi júl 15, 2011 3:17 am

Spiaci mužíček sa zasa prebral k životu. To som naspal ako za tri dni... Posadil som sa, po chvíľke som vstal. "Fajn!" Teraz do tréningu. Ako som postával na mieste pozrel som na svoje ruky. Ale čo trénovať???
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka St júl 20, 2011 2:19 am

Pomaly som začal s tréningom. Možno ak viem robiť takéto predmety, vedel by s telom aj niečo iné. Zamyslene som stál opretý o strom. Ramenom som sa odrazil a prešiel kúsok ďalej. Rýchlosť? Ak by som tú dokázal... Silu vďaka tejto veci, ktorej meno nepoznám nepotrebujem... "Ale ako???" Nemal som ani len tušenia čo s tou schopnosťou, a ako by som vďaka nej mohol zvýšiť rýchlosť svojho tela. Alebo čo tak zmysli???
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Yoshitaka Št júl 21, 2011 2:42 am

"Asi by som mal nájsť niekoho, kto mi dá základnú teóriu." Skonštatoval som a pomaly sa vybral preč z tréningových priestorov. Predsa len o sile viem len to, aké sú jej následky. Možno sa z toho dá vytvoriť niečo úplne nové... ale keď ani neviem čo to je zač... Opustil som tréningové priestory.
(Presun)
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 3:46 am

Příjdu a sednu si do trávy sundám si to co mě zakrývalo.
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 4:01 am

Dorazil jsem na cvičiště a všiml si Nighta. Pozdravil jsem ho mávnutím ruky a začal se trochu protahovat, protože jsem byl jak ze dřeva.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Nightcrawler So august 06, 2011 4:03 am

Oběvil jsem se za nim a ocas jsem vytáhl.
Nightcrawler
Nightcrawler
Polodémon (D-rank)

Počet príspevkov : 39
Join date : 04.08.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui So august 06, 2011 4:03 am

Poriadne som si zývol keď sme prišli na cvičisko, prebehol som si rukou vlasy a len som sa zapozeral na toho polodémona.. pohľad som uprel znova na Akihira a len som sa mierne uchechtol.. tak.. môžme začať.. povedal som potichu pri čom som od neho odstúpil o kus ďalej..
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki So august 06, 2011 4:10 am

Usmál jsem se, když se objevil za něj a já se rozprskl jakoby a objevil se za ním. Naklonil jsem se a pošeptal mu do ucha."Nejsi jediný, kdo umí být rychlí." Pak jsem odstoupil a připravil se na Usuiieho. Čekal jsem až začne.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 4 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.