Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tréninkové prostory

+3
Yoshitaka
Daisuke Maeda
Bettany Saya
7 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 3:40 am

"Zkus s ní nějak manipolovat rozdělit jí na dvě části a z nich udělat třeba kuličky nebo oddělit kapku vody a tak :" pobízím ho
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 3:51 am

Pomalu vydechnu.Tak jo. Jdeme na to.... Podíval jsem se na vodu. Pootočil jsem rukou a přitom se pořád na ni soustředil. Rozdělila se na dvě poloviny. Trochu jsem pohl prsty k sobě. Začali se tvořit dvě kuličky. Chvíli jsem počkal a jen tak je nechal vznášet se ve vzduchu, abych neztratil náhodou kontrolu. Hned na to jsem pak máchl rukou dolů a z koulí se stali dva provázky. Představil jsem si hada, kterého jsem kdysi viděl na obrázku a snažil se to převést do skutečnosti. Z jednoho konce se vytvořila hada a z druhý ho ocas. Byl jsem docela nadšený, čímž jsem to málem pustil na zem, protože jsem se přestal koncentrovat. Ještě jsem to stihl zachytnout. Nakonec jsem si představil ty letící jehly, které na mě posílala Lady Saya. Stačilo pár sekund a už se ve vzduchu vznášeli vodní kopie krystalových jehel. Prudce jsem se otočil směrem na terče a zmáčkl pěst. Vody silně vyletěla proti terčům a v každém z nich nechala malou díru. Nic moc, ale na začátek mě to stačilo a hrozně mě to těšilo. Otočil jsem se na Lady a ze široka jsem se usmál.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 3:55 am

"Nemám slov, děláš víc jak pokroky. Tak už doufám ví, proč jsem si vybrala zrovna tebe." usměju sena něj
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 3:59 am

"Ehm...děkuji." Trochu jsem se začervenal. V kládala do mě tolik důvěry. Nikdo mi tak nikdy nedůvěřoval jako Lady Saya."No a co budem dělat teď?"
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 4:02 am

"Můžeš si vybrat odpočívat, nebo ještě trénovat." usměju se na ně j
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 4:12 am

Dlouho jsem se rozmýšlet nemusel."Rozhodně trénovat." Byl jsem zvědavej, co všechno se dá z vodou dělat.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 4:18 am

"Možná bych ti mohla trošku ulehčit práci chodit k jezeru." pousměju se a vstanu jdu ke středu místnosti kluknu si a položim ruce na zem zavřu oči a soustředím se ze země se pomocí krystalů vynoří něco jako malinký kráter přejedu po jeho hranách rukou a oni se vyhladí jako sklo otočím se na Akihira
"Za tou místnosti je koupelna pust kohoutek a dostaň vodu z toho kouhotku sem do toho skleněného bazénku, až to uděláš můžeš zkoušet s vodou různé triky. nechám ti ho tady pro tvůj trénink."
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 4:26 am

Pozorně jsem sledoval, co se děje."Páááni. To je super!" Doběhl jsem rychle do koupelny a pustil kohoutek. Pak jsem vyběhl ven k oknu. Začal jsem se soustředit na vodu. Ta pomalu místo aby tekla do umyvadla, vyplouvala oknem ven a tam přímo do skleněného bazénu. Trochu jsem zrychlil. Po chvíli se kohoutek začal otřásat a s ním i celé umyvadlo. Zeď začala praskat a zní stříkat pramínky vody, než jsem si cokoliv uvědomil, tak se umyvadlo i zeď rozlítli a voda se vyvalila ve velkém množství ven. Tak tak jsem se jí vyhnul, ale Lady Sayu to pěkně nahodilo. Naopak, když jsem se postavil, bazén už byl naplněný."Jejda...no to se trochu jaksi nepovedlo...hehe. Promiňte." Nuceně jsem se usmíval a jednou rukou jsem se škrabal vzadu na hlavě.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 4:29 am

"hm vážně si to myslíš?" stála jsem mokrát trošku naštvaná sundala jsem si můj oblíběný bílý kabátek černé šaty jsem si radši nechala a vlasy si začala ždímat v ruce
"Jdi radši trénovat." řeknu a dojdu si do té koupelny pro ručník a stačila jsem i krystalem zacpat ty trubky
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 4:36 am

Asi se naštvala. Já se jí nedivím... Došel jsem k jezírku a přemýšlel, co bych mohl dělat. Pak mě něco napadlo, co jsem chtěl už skusit dávno. Svlékl jsem se do spodního prádla, abych se nazamokřil a vlezl jsem do něj. Bylo mi v něm strašně příjemně. Hodně jsem se soustředil, než jsem tělo proměnil na vodu, tak jako předtím proti tomu ohnivákovi. i když mi docela pomohla voda kolem mě. Na to jsem se hend ponořil do vody. Instinktivně jsme zadržel dech, ale jak mi začal docházet, stále jsem se nevynořoval. Musím to vyzkoušet... Nakonec už toužící po vzduchu jsem vdechl do sebe vodu a řekalo mě milé překvapení. Místo abych se začal topit jsem normálně dýchal. Jooooo! Funguje toooo!!!... Byl jsem nadšenej. Nějakou dobu jsem tam ještě zůstal a pak se vynořil.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 4:38 am

vyšla jsem zase z koupelny s ručníkem u hlavy a vysoušíc si vlasy jsem se jen tak mrkla k bazénku ale nikdo tam nebyl došla jsem až k němu a vcelku se i lekla když se vynořil
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 4:43 am

Vrátil jsem se zpátky do své podoby."Lady Saya! Umím dýchat podvodou!" a nezkrýval jsem své nadšení. Bylo to vážně úžasný.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 4:50 am

"Vážně? to je dobrý já se nikdy pod vodou nanaučila ani koukat. I když se potopím musím si držet nos a šipku by mě nikdo nedonutil skočit." pousmála jsem se
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 4:55 am

"Hm...to vás můžu zas někdy naučit já." a usmál jsem se."Říká se, když se chce, všechno jde." Lehl jsem si do vody a chvíli relaxoval a přemýšlel, co mám dělat. Bylo toho tolik, co jsem chtěl vyzkoušet, ale nemohl jsem se rozhodnout čím začít a co by mi bylo nejvíc k užitku.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 4:58 am

"No jistě do té vody mě nikdo nedostane." šklíbnu se
"Zkus jestli bys dokázat uděla vodní vězení." pousměju se
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 5:03 am

"No a na kom tom mám vyzkoušet? Na vás?" Nikoho jiného tu neviděl a zkoušet vodní vězení jen tak by bylo asi naprd.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 5:06 am

"No samozřejmě že na mě ale ber v potaz že nevydržím tak dlouho pod vodou jasný?" řeknu a stojím a čekám
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Isuke Št júl 14, 2011 5:07 am

prošel jsem skoro celé město abych našel Bettany a konečně se to povedlo jen jsem si sedl na zem a koukal na ně
Isuke
Isuke
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 79
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 5:19 am

"Tak já to teda zkusím." Zůstával jsem pořád ve vodě. Citíl jsem se tam mnohem líp. Postavil jsem se a natáhl ruce.
tréninkové prostory - Stránka 3 Suiton-suigadan-o
Z vody začali stoupat provazce vody a obmotávat se kolem Lady Saye. Začali se formovat do koule. Už jsem jí skoro zvedl, když se voda rozpadla a vrátila se zpátky."To bude asi těšší."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 5:24 am

"A no jistě zase morkát, připomeň mi že si mám na příští trénink s tebou vzít plavky." řeknu "Znova!" pobídnu ho
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 5:30 am

Natáhl jsem znovu ruky a soustředil se.
tréninkové prostory - Stránka 3 Suiton-suigadan-o
Z vody se začali zas zvedat provazce vody a obmotávat kolem Lady. Pomalu se spojovali a tvořili kouli. Začal jsem jí zvedat do vzduchu a konečně naplno dokončili své dílo.
tréninkové prostory - Stránka 3 Suiton-suiro-o
Ale dlouho jsem to takhle neudržel a pustil ji na zem, kde se vody rozpadla. Z těžka jsem oddychoval."Zvedat někoho je docela těžké, i když pomocí vody."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 5:30 am

O nejaký čas som došiel k tréningovému priestranstvu.. samozrejme som si ako prvú všimol Bettany .. celkom premočenú aj keď to mi moc nevadilo.. stále som bol trocha mimo z toho na čo som sa včera odhodlal ale aj tak som zamieril bližšie jej smerom.. druhý pohľad mi padol na Akiho.. síce som bol pred chvíľou smrtelne vážny.. teraz som mal chuť poskladať sa na zemi od smiechu.. on ..on on on trénuje? prešlo mi hlavou pri čom som sa zaškeril a hneď na to som sa pridusene uchechtol..
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Bettany Saya Št júl 14, 2011 5:33 am

spadla jsem do vody a na truc zůstala ve vodě už sedět a ztěžka dýchala "Budu vypadat na tom srazu jako hastroš." řeknu
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Akihiro Kazuki Št júl 14, 2011 5:35 am

( Bettany je teď pryč a dojde až v pul 9 a to už musí být v 8 na té zchůzce. To znamená, že za ní budu psát přesun, tak se prosím nesnažte s ní moc komunikovat xDDD... neměl bych vám za ní odpovídat, i když možná vím, co by řekla xDD )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Usui Št júl 14, 2011 5:37 am

Podišiel som až ku Akimu pri čom som sa stále tak nepríjemne uškŕňal.. tak čo kora.. myslíš že sa ma dotkneš? čo takto skúsiť tréning so mnou? kombinovaný.. taký .. "súboj".. posnažím sa ťa do tej schôdzky moc neunaviť. Povedal som pri čom som len ustúpil trocha a trova veľavýznamne som sa na neho pozrel.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: tréninkové prostory

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.