Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najvysia ves miesto pre vodcu

+4
Amrit
Shigeru Takashi
Daisuke Maeda
Yahiko
8 posters

Strana 8 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Daisuke Maeda So júl 09, 2011 9:31 am

Vidle som ze aj leti on na mna "KSOIA"!!!! tak som do toho napriahol najvacsiu silu ako sa len dalo a isiel mu presne po tvari

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Usui So júl 09, 2011 9:39 am

Chcípniii !! zakričal som takým provokatívnym hlasom a sústredil som sa hlavne na útok, nakoniec to dopadlo tak že sme si obaja vrazili navzájom a ja som trocha prekvapene odletel meter-dva dozadu, rukou som sa zaprel o zem čím som zbrzdil dráhu svojho letu a dopadol som na zem bezpečne nohami.. druhou rukou som si pretrel miesto kde mi vrazil a po tom ako som sa spamätal z toho že sa ma niekto po viac ako štyroch rokoch dotkol som znova aktivoval Reflector.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Daisuke Maeda So júl 09, 2011 9:44 am

Ako som mu vrazil usmial som sa no v tom vrazila aj mne letel som no v tom som som suchal nohami po zem potriasol trosku hlavou a postavil sa.""Hey co ty tu robis idem si akurat z mesta a koho nestretnem preco si sa tu zjavil".

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Yahiko So júl 09, 2011 9:45 am

"Nemoze kecat niekde inde." Skrikol som na nich.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Usui So júl 09, 2011 9:46 am

Ty sa pýtaš MŇA čo tu robím? vytrím KORA! ja si tu žijem svoj každodenný stereotipný deň bez nejakého násilia bojov či podobne a zrazu stretnem teba a moje pekný nudný život je v prd*li ! zakričal som na neho po čom som sa oboma rukami začal škrabať takým zúrivým spôsobom na hlave.. Nevyzeráš na "ulicu" nejak čisto? záganil som na neho prvú poznámku ktorá ma napadla.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Daisuke Maeda So júl 09, 2011 9:56 am

"COZE TAKZE TY SI ZIJES NUDNYM ZIVOTOM TAKY ZIVOT BY SOM AJ JA BRAL"!!!!!!!!!."JA NEVYZERAM NA ULICU JA NE PRECO LEBO SI CISITIM SATY MAM ICH NAJRADSEJ ALE TY VYZERAS NEJAKO ROSTRHANO A SPINAVO NA OT ZE MAS NUDNY ZIVOT"!!!!!!!!!No pekne to som sa mal do coho pripleict zo vsetkych moznych zrovna on najprv Akio-sama a teraz on co sa to deje.Pozrel som na Yakohi."Yakohi sama prepacte ale nehajte nas toto sa musi vysvetlit".

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Usui So júl 09, 2011 10:02 am

Áno mal som krásny nudný život, žiadne starosti, proste som si len chodil sem a tam a bolo mi uprdele kto kde s kým bojuje ale ne ty to musíš všetko pokaziť len tým že vôbec existuješ ! ako mám teraz pokojne spávať keď viem že si živý? najradšej by som ti prelámal všetky kosti v tele, tvoje telo následne roztrhal a uvaril by som ťa na ražniči ktoré by som naśledne zahodil psom ! kričal som na neho doslova nas..ne a dalo sa povedať že som mal čo robiť aby som sa do neho znova nepustil.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Daisuke Maeda So júl 09, 2011 10:07 am

Zdvihol som ruku a zacal opat sa vytacat."Takze ty si mal kdludny zivot do kedy si ma nestretol to skor ja som mal klud teraz ta stertnem a normalne je mi zle"."Vidim ta po tolkych rokoch a myslis si o sebe co najradsej vby som ti vybral srdce hodil ho po tebe naspat potom po tebe este poskakal a urobil si s teba rohozku".Ruka ma svrbela pouzit chidori ale uz na neho naozaj.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Usui So júl 09, 2011 10:17 am

Kriticky som si premeral jeho oblečenie a jeho slová som si len sotva bral k srdcu. Človeče z teba sa stala troska.. vyzeráš ako keby si práve vyšiel z pračky.. stavím sa že si už aj zabudol.. ako chutí ulica da? zaškeril som sa a po tom som sa sám pre seba zasmial.. možno som sa len zbláznil.. alebo mi proste brutálne hrablo z toho že tento týpan stále žije.
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Daisuke Maeda So júl 09, 2011 10:23 am

Hm stale som bol nastavny no jeho veta ma zastavyla.Hm nevime ako vyzera ulica posledne roky som nic ine neprezival len to samota strach bolest nenavist vecne odstrkanie a boje za to co som Pozrel som sa nanho a uz jemnejsim hlasom povedal."Myslis ze ja somm vysiel z pracky a nevime co je to ulica ty si si apson zil svoj pokludny zivot.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Usui So júl 09, 2011 10:29 am

Pri jeho tóne hlasu som sa takmer poskladal na mieste od smiechu.. sotva som to zadržoval.. aby ti neukrivdili úbožiatko.. kto ti kázal zabiť vlastných "rodičov" ha? zaškeril som sa pretože som tak nejak tušil že možno toto bude pre neho aká citlivejšia téma. Hej máš pravdu.. mal som pokľudný život.. pretože som sa prestal mlátiť a ostatný pochopili že to nemá cenu, samota? strach? bolesť a nenávisť..? prosímťa nie sú to nič len pocity, nechci ma rozosmiať.. naozaj sa za tie roky z teba stala taká .. kopa.. nedopovedal som pretože som si uvedomil že tu bol aj Yahiko a nechcel som sa správať zas úplne neslušne.. neviem ako ty ale asi si idem očeknúť nejaký ten smetiak.. možno tam nájdem nejaký zbytky.. povedal som ironicky a pomaly som sa vydal do centra (presun).
Usui
Usui
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 337
Join date : 09.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Daisuke Maeda So júl 09, 2011 10:33 am

Ako mi to povedal o mojich rodivoc to ma polozilo zacalo opat vo mne vret to zlo a opat som citil tu vecnu nenayst opat som to citil ako kedysi bol som opat sam sebou pozrel som sa na neho pousmial sa a povedal "mal by si ist lebo tam patris"

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Yahiko So júl 09, 2011 9:51 pm

Ach jo
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Yahiko Ne júl 10, 2011 1:25 am

Po dlhej dobe som aktivoval znova dast a stal som aby namna prsalo.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Amrit Ne júl 10, 2011 5:23 am

Otočila jsem se a odešla jsem.

(odpovědi se asi nedoškám xD)
Amrit
Amrit
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 675
Join date : 01.07.2011
Age : 31

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Yahiko Ne júl 10, 2011 12:42 pm

(Sorac ale nestiham.)
Sedel som na mieste a iba sledoval co sa bude diat.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Bettany Saya Po júl 11, 2011 2:09 am

přišla jsem k halvní věži a odhodlaně vešla dovnitř, pršelo a to jsem neměla ráda, splihli mi pod tíhou vody vlasy tak jsem jen čekala kdy se začnou kroutit do prstýnků pak jsem došla ke dveřím kanceláře a zaklepala a než mě někdo vyzve dáljsem si začala sušit a ždímat vlasy
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Yahiko Po júl 11, 2011 5:37 am

Hm ta energia.
"Vstupte."
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Bettany Saya Po júl 11, 2011 6:10 am

elegantně vstoupím do kanceláře a podívám se na něj
"Neruší? Vy jste vůdce Minami?" promluvím melodickám hlasem
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Yahiko Po júl 11, 2011 6:14 am

"Zalezi podla toho kto to chce vediet."
bol som otoceny chrbtom.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Bettany Saya Po júl 11, 2011 6:25 am

"Vůdce Kitagawy." řeknu klidně
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Yahiko Po júl 11, 2011 6:41 am

"Dalsi vodca je tu. A co ze take po mne chces."
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Bettany Saya Po júl 11, 2011 6:47 am

"myslím, že jsem vám nedovolila mi tykat." řeknu opět s klidem v hlase a pokračovala jsem
"Přišla jsem se přesvědčit jestli zacházení s vašimi lidmi je stejné jak mi o tom sami vyprávějí. Nevšímavé a ignorantské."
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Shigeru Takashi Po júl 11, 2011 6:47 am

Došel jsem až k věži a vešel dovnitř, jelikož se mi nechtělo
šlapat tolik schodů a chtěl jsem Peina překvapit, pozvedl jsem
dlaně a najednou jsem byl deset čísel nad zemí.
Letěl jsem těch několik pater, kousek nad zemí, kdyby se náhodou
něco zvrtlo, tak ať si hned nenamlátím.
Už jsem byl u Peina a chtěl jsem vejít, když v tom jsem uslyšel cizí
hlas a tak jsem zůstal za dveřmi s ušima nastraženýma.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Yahiko Po júl 11, 2011 6:50 am

"Je to moja dedina tak neviem co sa do nej starate. Mimo to nemate dost svojich problemou nie vi musite pchat nos do veci do ktorych vas nic nieje."
Ten shigeru neny slusne nacuvat.
Yahiko
Yahiko
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 830
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Banska Bystrica

http://svet-naruta.slovakforum.net/

Návrat hore Goto down

Najvysia ves   miesto pre vodcu - Stránka 8 Empty Re: Najvysia ves miesto pre vodcu

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 8 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.