Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice v Kitagawě

+6
Akihiro Kazuki
Yuuki Botan
Kazuma
Yoshitaka
Daisuke Maeda
Bettany Saya
10 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Nemocnice v Kitagawě - Stránka 5 Empty Re: Nemocnice v Kitagawě

Odoslať  Bettany Saya So júl 30, 2011 11:59 pm

vtrhla jsem do nemocnice po ohlášení co se stalo, a šla do pokoje

"Akihiro!" šeptla jsem se a došla k němu "POjď se vyspat domů lékaři se o ní postarají poslalo mi zprávu co se stalo." podívala jsem se na Misaku a Hiraka a pak zase na něj

"POstarají se o ní nechala jsem jí hlídat." upokojila jsem ho
Bettany Saya
Bettany Saya
Vodca / Vodkyňa (C-rank)

Počet príspevkov : 544
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Nemocnice v Kitagawě - Stránka 5 Empty Re: Nemocnice v Kitagawě

Odoslať  Akihiro Kazuki Ne júl 31, 2011 12:52 am

(Hiraku je už v knihovně, ale nevadí Smile )
Podíval jsem se na Bettany."Už jsem odpočíval dost. Musím teď pomoct Hirakovi z cvičením. Vím, že se o ni postarají, ale stejně se bojím. Jestli se jí něco stane, nepřežiji to." Podíval jsem se na Mis. Pak jsem vstal a oblékl si triko a na záda dal Katanu."Teď jdu do knihovny. Jestli máš čas, tak ji prosím pohlídej. Zítra už budu muset jít a potřebuji někoho, kdo se o ni postará, i když je v nemocnici. Děkuji." Naposled jsem se na ni podíval a odešel pryč.
(přesun)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Nemocnice v Kitagawě - Stránka 5 Empty Re: Nemocnice v Kitagawě

Odoslať  Misaki Okatama So august 13, 2011 7:35 am

Za rytmického pípání jsem ztěžka zvedla víčka.. Viděla jsem rozmazaně, než mi věci kolem začali dávat smysluplný tvar. Porozhlédla jsem se do stran, abych si uvědomila, kde jsem. Ležela jsem v posteli a všechno kolem mě bylo až nechutně bílé. Všude kolem hadičky a miliony přístrojů. To mohlo být jediné - nemocnice. Ušklíbla jsem se. Nemocnice opravdu moc v lásce nemám.
Ale proč jsem tady? Kde jsou všichni? Jak dlouho jsem tu? Hlavou se mi hoinilo nespočet myšlenek. Zhluboka jsem se nadechla a vydechla. Věděla jsem jen jedno, tady už nebudu ani minutu. Vytáhla jsem ze sebe všechny ty hadičky a vstala jsem. Ale hned jsem toho zalitovala, protože jsem zavrávorala. Přidržela jsem se opěrátka a všimla si na židly svého oblečení. V mžiku jsem se převlékla a promnula si spánky.
Zajímalo by mě, o co jsem přišla, protože jak se znám. Přijdu vždycky o to nejlepší. Ušklíbla jsem se a prohmatala si ruce. Nic nebolelo, bylo to v pořádku. Zvláštní na to, co jsem si posledně pamatovala mi bylo až nějak moc dobře. A to nebylo hezké znamení. Vykoukla jsem ze dveří a pozorovala skoro prázdnou chodbu. Už ve svém oblečení jsem se proplížila ven a tam se rozhlížela.
A teď jsi kde Misaki? Slušně říci- v háji!
I s tou myšlenkou jsem vykročila pomalu někam - hledat někoho známého.
(Přesun)
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Nemocnice v Kitagawě - Stránka 5 Empty Re: Nemocnice v Kitagawě

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut august 23, 2011 5:57 am

V nemocnici mi řekli, že Misaki beze stop zmizela. Zděsil jsem se a začal trochu panikařit.[i]"Co když se jí něco stalo? Co když někde leží v bolestech? Co když jí někdo unesl....já blbec! Jak jsem na ni mohl zapomenout..." V hlavě se mi honilo milion otázek a taky nadávek na mou osobu. Rychle jsem vyrazil z budovy a začal v podobě orla prohledávat celou Kitagawu.
(přesun)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Nemocnice v Kitagawě - Stránka 5 Empty Re: Nemocnice v Kitagawě

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.