Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lesy, Skaliská, Hory

+13
Hayabusa
Saito Hatoshi
Akihiro Kazuki
Masaru
Yahiko
Bettany Saya
Kazuma
Yoshitaka
Misaki Okatama
Shigeru Takashi
NPC
Daisuke Maeda
Seishinkami
17 posters

Strana 3 z 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  NPC Ut júl 05, 2011 7:08 am

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 312cwso
Keby mi ostalo iba o trochu viac energie, mohol by som- sakra!
"Tak znela naša dohoda. S tebou to nič nemá. Ja i ten chlapec sme boli obaja od malička polodémonmi. Učili sme sa podobným technikám, no jedného dňa nás rozdelila hádka. Dohoda pri našej rozlúčke znela "6 rokov máš na to, aby si dokázal, že si svojej schopnosti hodný". A tak sa aj stalo. A ty mi v tom nezabrániš!"
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Shigeru Takashi Ut júl 05, 2011 7:11 am

"Řekni mi, pokud tě nechám žít, co budeš dělat dále?
Budeš zabíjet?"
Trochu jsem zmáčkl pěst a tím i tělo toho démona.
Už nedovolím, aby takovíhle vyvrhelové, ničili tento svět, který už je tak zničený.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  NPC Ut júl 05, 2011 7:13 am

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 312cwso
"Zabi, inak budeš zabitý. Jedno zo základných pravidiel tohoto sveta, uvedom si to už! Myslíš si, že ti táto sila postačí? Myslíš si, že sa neobjaví niekto, kto ťa jediným prstom zloží na zem? Toto nie je svet gombička!"
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Shigeru Takashi Ut júl 05, 2011 7:16 am

"Jsi tak slepý, tolik síly a přitom na nic..."
Pověděl jsem chladným hlasem.
"Víra je odpověď. Pokud chceš zabíjet, tak jak jsi řekl, budeš zabit.
Já hodlám věřit v lidi, v jejich dobrotu a milosrdenství.
Síla není jedinou hybnou silou světa. Je tou nejjednodušší.
Pokud se tak hodláš chovat dále, budu tě muset zastavit, tak jako to udělám s každým, který se rozhodne ničit lidské životy. Máš ještě něco na srdci?!"
Optal jsem se s pozdviženým pravým obočím.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  NPC Ut júl 05, 2011 7:17 am

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 312cwso
"Bež do pekla."
Sústredil som všetky zvyšky svojej energie na prelomenie jeho techniky.
"To ty budeš ten, kto tu dnes umrie!"
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Shigeru Takashi Ut júl 05, 2011 7:20 am

Cítil jsem, jak klade odpor a proto jsem použil i druhou ruku.
"Ne démone, tam půjdeš ty!
I když doufám, že tvá duše najde klid!"
Rozpřáhl jsem se a vší silou, kterou jsem v rukách měl, jsem mrsknul s démonem o zem.
Byl ve výšce přibližně 10 metrů.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  NPC Ut júl 05, 2011 7:21 am

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 312cwso
Moje bezvládne telo ostalo nehybne ležať na zemi.
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Shigeru Takashi Ut júl 05, 2011 7:29 am

Nechť tě Yosowakami spasí, ubohé stvoření...
Přitáhl jsem prsty k dlani a v zemi se vytvořila díra, pomalu jsem tam nechal vznést démonovo tělo a zahrabal jsem ho, na kyprou půdu jsem nakreslil velký kříž.
Poté jsem se podíval na Daisukovo tělo a prsty jsem udělal jednoduché gesto.
Tělo se vzneslo a drželo se při mě. I s zlatavými plameny kolem těla jsem se belhal zpět za Peinem...
(Přesun, vezmu i Daisukeho Wink)
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Daisuke Maeda Št júl 07, 2011 1:42 am

Vybral som sa opat na toto miesto kde prebiehal moj bol ako som tam doseil a vydel este tu znicenu zem a vsetko na okolo sadol som si a zacal premyslat ako to cele prebehlo.Bol som slaby ani som nemal na neho najmensiu sancu keby sa vtedy nestal na oc si nepametam tak by sme tu asi neboli ale co ked co ked ja som nic neurobil a Shigeru ho sam zastavyl.Je z neho velmi silny bojovnik sinejsi nez ja sam on ho zastavyl behom chvile a ja aj som furt len letel.Nahnevano som sa postavyl a bez premyslania som si vyvola chidori do ruky a rozbehol som sa oproiti stormu strom sa prevratil na zem.Este som len zacal opat som vyvola chidori no teraz som ho cvilu drzal v ruke a zacal vydavat pysklavi zvuk rozbehol som sa oproti skale a naieril na nu urobil som do nej dieru.Premenil som svoju formu a spomeul si na vcera v tom strese som vobec nemusel cakat na az kym sa to aktivovalo.Skusil som hned teraz a povedal chidori nagashi-prud tisic vtakov.A hned sa to spustilo a zacali padat prudi bol som stastny ze apson jednu vec som vyrisiel a vduchu som si povedal.Dakujem Lady Saya.Opat som hnad to pouzil no teraz len bude horsie nauit sa tym mierit na ciel ale 2 davky ma celkom unavyli sadol som si na zem a chvilu si dam pauzu.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Daisuke Maeda Št júl 07, 2011 2:37 am

opat som sa postavyl a prebral k zivotu stale mi ale nesal do hlavy ta energia ktora prudila mojim telom a potom zmyzla.S toho padnuteho stormu co sa zhodil som si zobral 4 vacsie kusy a dal ich na torne miesta na zem postavyl som sa kusok od nich a oapt povedal."Chidori nagashi-prud tisic vtakov.Opat a sustredil sa na tie ciele a prudy zacali udierat do zeme ked som to ukoncil pozrel som sa na zem a 2 kusy zo stromu boli preseknute na poli no ostatne 2 staly je to lepsie ako vcera no stale to neni ono a takto som to skusal opat.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Daisuke Maeda Št júl 07, 2011 3:02 am

Skusil som to znova ale opat len par cielv som vedel zachytit vytocilo ma.Ponysmem som si Shigeru ziskal dohvie aku strasnu moc a Lady Saya tak isto je silna a dohvie ako ostatny."SAKRA vyvolal som v ruke chidori a rozbehol sa na ten dreveny kus a zasiahol spravyl som do toho diearu a este aj do zeme."To nestaci opat vyvovlal a zase kaus vedla to iste.V tom mi z vrecka vypadol drahokam co mi darovala chytil som ho a spomenul o msom jej vcera povedal.Ked z vaseho drahokamu ustipnem male zrnko tak v tedy budem pripraveny.Polozil som drahokam na volne miesto vo velkom kameni a vyvolal chidori rozbehol sa proti kamenu a zasiahol no chidori ma odhodilo a kamen ostal stat ostal som chvilu lezat ah jo este na to nemam pomyslel som.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Daisuke Maeda Št júl 07, 2011 4:22 am

POsadil som sa a opat ma zozierala zlost ze sa stale nezlepsujem.Nesmiem nehat prevladat zlost a nenavyst za posledne 2 dni som zazil take pocity ako nikdy a pomohli mi k tomu Lady Saya a Shigeru usmial som sa a postavil."No nic je cas ist domov aj tak som to tu pekne rozbombardoval"Zdvyhol som sa a isiel domov.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Daisuke Maeda Št júl 07, 2011 6:50 am

Opat som sa sem vratil a hned isiel na miesto kde bol kamen ked som ho videl bol som radosti bez seba.Chytil som ho a prehlasil "uz nikdy ta nestratim a budem ta strazit ako vlastne srdce to prisaham" a schoval si ho do vrecka otocil som sa naspat a isiel domov no v tom som sa zastavil a povedal Suigeru je uz v poriadku a to dievca on sa o nu posrata dobre a tak som pozrel hore a zavelil dobre idem do poslednej casti zeme a vyrazil som.

Daisuke Maeda
Mŕtvy

Počet príspevkov : 499
Join date : 02.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Misaki Okatama Pi júl 08, 2011 4:05 am

Po chvilce procházky po okolí, jsem dorazila až do lesa. Potřebovala jsem chvilku nerušeného klidu a tréninku.
Znovu jsem se protáhla a pak pomalu zkoušela pohybovat s okolními rostlinami. Nešlo to, ostatně jako vždy jsem nemohla přijít na to, jak jsem jako malá dokázala to zvíře z té vody vylovit. A také mi zůstávalo záhadou, pro dokážu používat růžový bič, ale například s větvemi pohnout nedokážu. Stále jsem se úpenlivě soustředila a zkoušela to nevzdat.
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Yoshitaka Pi júl 08, 2011 4:14 am

Tempom chlapíka na bicykli som sa dopracoval lesom len neďaleko od Misaki. Nejako veľmi som si ju nevšímal a vyliezol som na strom. Posadil som sa na konár a sledoval som včelí úľ. Bol odomňa približne 7 metrov. Nemal som veľmi chuť dráždiť včely v ňom, napokon vedia byť nebezpečné. Oprel som sa o kmeň a jednu nohu zaprel o haluz, na ktorej som sedel.
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Misaki Okatama Pi júl 08, 2011 4:30 am

Po několika marných pokusech jsem to vzdala a zamířila ke stromu. Po cestě, jsem si všimla osoby sedící na větvi. Dřepla jsem si a zády se opřela o kmen stromu.
"Jak se jmenuješ?" Směřovala jsem k němu hlasitější otázku, aniž bych vzhlédla. Nestávalo se často, že bych tady někoho potkávala. Vzala jsem do ruky kamínek a znuděně ho házela před sebe, bez logičtějšího úmyslu.
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Yoshitaka Pi júl 08, 2011 4:34 am

Okrem bzučiacich včiel v okolí som počul otázku, smerovala zrejme na mňa, keďže nikto tu nebol alebo som o ňom aspoň nevedel. Pozrel som sa dolu na osobu, ktorá na mňa prehovorila. "Podľa všetkého, čo sa doteraz udialo je moje meno Yoshitaka... a čo ty?" Položil som otázku smerom na nej, aby som nebol príliš nezdvorilý.
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Misaki Okatama Pi júl 08, 2011 4:40 am

Zaslechla jsem jeho odpověď a přestala s nesmyslným házením kamínků před sebe. "Misaki.." Řekla jsem a pousmála se pro sebe. Příjmení jsem zmiňovat nemusela, stejně bylo nepotřebné a nikoho by mu stejně nepřipomnělo. Neměla jsem ráda ticho, tak jsem směřovala další otázku. Pravděpodobně jsem musela být otravná, ale v tu chvíli mi to ani moc nevadilo.
"Tak, Yoshitako.. Co tě sem přivádí? Procházka?" Do toho mi absolutně nic nebylo, ale lepší téma mě nenapadlo. Popřípadě mě pošle do stanice neznámá. Pro sebe jsem se ušklíbla a zabořila ruce do kapes od mikiny.
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Yoshitaka Pi júl 08, 2011 4:44 am

Chvíľku som mlčal, než som sa rozhodol pre odpoveď. "Pôvodne to mal byť tréning, ale po tom olovrante sa mi nejako prestalo chcieť, takže už je z toho prechádzka." Hlavu som zaklonil vzad a oprel si ju o strom. Misaki... hmmm.
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  NPC Pi júl 08, 2011 4:55 am

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 25san89
Dokráčal som na miesto, kde sa práve nachádzali oni dvaja a zaťal som do stromu.
"Vypadnite, decká! Bežte sa hrať niekde inde, tu bude trénovať pravý muž."
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Yoshitaka Pi júl 08, 2011 5:06 am

Obzrel som sa smerom k mužovi, ktorý na nás prehovoril. Takto ničiť ten strom... Sedel som na mieste a čakal, čo spraví Misaki.
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Misaki Okatama Pi júl 08, 2011 5:21 am

Chtěla jsem ještě něco Yoshitakovi říct, ale přerušil mě příchod oné osoby. Děcka?
"Vypadnout? Místa tady máte dost. Tento strom je momentálně obsazen a cedulku rezervovat jste si sem, jak vidím, nedal" Dodala jsem a ušklíbla se. Tyto lidi nikdy nepochopím.. Zavrtěla jsem nepatrně hlavou a dál nezaujatě pozorovala okolí.
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  NPC Pi júl 08, 2011 5:24 am

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 25san89
Zasmial som sa na celý les.
"Dobre ste ma pobavili. Vy zjavne neviete, kto som. No, nevadí, ešte raz si ma poriadne prehliadnite a padajte, kade ľahšie, než si to rozmyslím."
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Yoshitaka Pi júl 08, 2011 5:31 am

Vzal som zo stromu šišku, ktorá visela na konári poblíž. Pozrel som sa poriadne na toho chlapíka a hodil som ju po ňom. Šiška celela pomerne rýchlo, nie je síce shuriken, ktorý som hádzal kedysi na tréninkoch, ale aspoň niečo. "Ale ona má pravdu."
Yoshitaka
Yoshitaka
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 75
Join date : 08.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  NPC Pi júl 08, 2011 5:36 am

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 25san89
Dostal som šiškou do čela. Chvíľu to vyzeralo, že dostanem záchvat zúrivosti, no upokojil som sa, usmial a namieril ruku na toho chlapca.
Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 2r7n0xu "Ste blázni, práve ste naštvali mafiánskeho výpalníka."
NPC
NPC
Non Player Character (D/C)

Počet príspevkov : 173
Join date : 05.07.2011

Návrat hore Goto down

Lesy, Skaliská, Hory - Stránka 3 Empty Re: Lesy, Skaliská, Hory

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.