Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kitagawa (Centrum)

+10
Isuke
Usui
Akihiro Kazuki
Yoshitaka
Kazuma
Daisuke Maeda
Yuuki Botan
Kawashima Koike
Bettany Saya
Seishinkami
14 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 2:57 am

Je to ... nádherné ... Poviem a zahľadím sa na to. Natiahnem k nemu ruku, zastavím sa a spýtam sa. Môžem sa ťa dotknúť?A usmejem sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 2:59 am

"Dotknout?...no..jo..jasně, proč ne?" a moje tváře nabrali zase trochu té červeně.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 3:08 am

Usmiala som sa naňho a dotkla som sa jeho vodnej ruky. Príjemne to chladí ... Chválila som ju a naďalej som skúšala čo môžem. Takže ťa to nebolí? Potom máš dokonalú obranu ale aj útok ... Poviem mu a zasmejem sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 3:14 am

"No asi jo, ale nemyslím si, že zrovna dokonalou. Když se včera ten chlap pokryl celý lavou, vzduch byl natolik horký, že jsem se začal odpařovat a jelikož nebyla žádná vlhkost, nestačil jsem se obnovovat. A další věc je ta, co říkala Lady Saya, že si mám dávat pozor na elektřinu. Voda je vodivá a mohlo by mě to zranit až zabýt. Jo a nemusíš být tak opatrná, doopravdy to nebolí." Usmál jsem se na ni.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 3:23 am

( xDDDD Razz líce=tvář xDDD kdyby náhodou jsme se nepochopili xD)

Možno, ale keď budeš viac cvičiť tak tomu možno zabrániš ... Usmejem sa naňho. Zdvihla som jeho ruku a dotkla som sa ňou môjho líca. Ah, tak príjemne chladí ... Poviem mu a pousmejem sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 3:32 am

( jj...díky Smile )

"Možná jo, ale nevím, kdo by mě tak cvičil. Nikoho neznám a taky nejsem zrovna bohatý člověk, i když žiju tady." Pak vzala mou ruku a dotkla se své tváře. Nejen jí to bylo příjemné. Byla mnohem teplejší ( To zní divně xD ), než já. Červenal jsem se až za ušima."Ehm...díky." Odpověděl jsem." Taky máš příjemnou pokožku." Snažil jsem se jí to oplatit.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 3:40 am

( xDD Plomíííň Smile )
Než som si uvedomila čo som robila, sčervenala som. Pustila som jeho ruku a začala som sa ospravedlňovať. Prepáč, prepáč ak ti to vadí tak prepáč! Rýchlo som sa pozrela na inú stranu.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 3:45 am

( nemáš se za co omlouvat xD )

"Nene...ehm...v pohodě...vůbec mi to nevadilo, právě že naopak." Pak jsem si teprve uvědomil, co jsem řekl."Ehm...teda..." Ruka se mi už vrátila do původní podoby.Kde ty vůbec bydlíš, jestli se můžu zeptat?" Změnil jsem radši téma. Už aby se to trochu rozjelo, než se tu dočista úplně znemožním...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 3:49 am

( Právě že jo! Vrhla se na tebe o rok starší holka xDDDD )
Umm ... kde? No, u Lady Sayi. Dodám z úsmevom. Ty ... už nebývaš v sirotinci však? Poď k nám! Usmejem sa naňho.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 3:56 am

( Myslím, že Akihirovi to moc nevadilo. Akorát byl z toho trochu mimo xDDD No a rok není moc xDDD )

"Cože?" Ty bydlíš u Lady Sayi. Já...to jsem nevěděl. Včera jsem tam taky spal. Řekla, že když teď nemám kam jít, můžu být u ní. Volal jsem, ale nikdo se neozýval. Vlastně tyto všechny věci mám od ní i ten nůž na krku." Byl z toho trochu v rozpacích. Že bych si jí nevšiml? A nebo byla v té druhé části domu, kterou jsem neprohlédl? A nebo tam vůbec nebyla?...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 4:01 am

( Chudinka ho stresuju =.=" xDDD)
No tak ... vychovávali ma tak aby som sa Lady neplietla pod nohy, takže väčšinou spím vonku na terase alebo v izbe pre hostí ... a taktiež nie som často u nej ... teda nie som často doma ... Poviem mu a dám si prameň vlasov za ucho. Všimnem si nôž. To sa jej podobá ... vždy niekomu niečo dá ... Usmejem sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 4:06 am

( On je sám osobě takový zmatkař xDDD )

"Aha..." Teď mu to teprve docvaklo ( a to myslím vážně xD )."Ty si vlastně byla v nemocnici, nemohla si být doma. Jsem to, ale blbec." Takovou jasnou věc a přehlédnout."Ach...Lady mi neřekla, kde mám spát a tak jsem zůstal v tom červeném pokoji, kde jsem si i našel věci. Příjemně to tam vonělo po jahodách a taky červená je moje oblíbená barva. Kdo tam dřív asi spal a komu to patřilo?...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 4:12 am

( Takže bych se měla asi přiučit xD )
Prekvapene som zaklipkala očami. Ty si v červenej izbe? Oh, tak tam môžeš zostať. Usmejem sa naňho, nemôžem mu povedať že tá izba bola nachystaná pre mňa ale potom si ju vzala Lady keďže som odmietla ... aj keď som v nej pár krát spala ... to mu povedať nemôžem. Nie si blbec ... Baka. Zasmejem sa. Okolo mojich rúk sa začne tvoriť napätie, energia. Ah, zdá sa že už budem v poriadku ... Usmejem sa na Akihira.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 4:18 am

( To radši ne xDDD )

Nemohl jsem si povšimnout Yuukiniho ( To skloňováni japonských jmen xD ) výrazu."Vážně to nevadí? Nějak tě to trochu vzalo. Nebyla náhodou pro tebe? A hlavně nelži. Bylo by mu líto, kdyby kvuli němu přišla o svůj pokoj. Pak si všiml jiskřící ruky. Hmm...zajímavý...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 4:25 am

( proč ne? Sad xDDD to skloňování =.=" )
Pozriem sa naňho. Nie, nebola neboj sa! a zasmejem sa. Aha pozri ... Poviem a natiahnem svoju päsť pred seba. Začne okolo nej prúdiť modré svetlo ktoré sa zmieša spolu z energiou okolo. Otočím ju a roztvorím, potom fúknem a všetko zmizne. Ešte to neviem dobre ovládať ale už viem ako to nazvem ... Reigan, Duchovná pištoľ! Otočím sa na Akihira a usmejem sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 4:29 am

( Ale tak jsem to nemyslel xDDD a to skloňování je hrozný xD )

"Páánii!!! To je super! Jak to děláš nebo vlastně co je tvoje schopnost?" Strašně mě to zajímalo, protože to vypadalo docela úžasně."Viděl jsem, co si před tím udělala, ale vážně nevím, co to je."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 4:36 am

( A jaks to tedy myslel smím-li se zeptat xDDD A jop v tom z tebou souhlasím =.=" )
Ovládam duchovnú energiu. Zasmejem sa. Dokážem s ňou manipulovať, prenášať ju a liečiť s ňou. Poviem mu. Pretože energiu len tak ľahko nepohltíš je to celkom silná zbraň! Ale myslím že ak by som stála proti nejakému vodcovi tak nemám šancu sa ani pohnúť ... Poviem mu a usmejem sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 4:42 am

( Myslel jsem to jako srandu xDDD, ale neřeš xD a k tomu skloňování, víš jak blbě se skloňuje Usui xD )

"To musí být složitý. Jseš asi hodně dobrá. Chtěl bych něco vyzkoušet, jestli by to šlo. Nemohla by si mě třeba jednou zasáhnout do ruky? Rád bych zjistil, co to se mnou udělá, prosím."
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 4:46 am

( Usuiimu, Usuiiovi, Usuiiovo xDDDDDDDD podle jakého vzoru to je? xDDDD )
Prekvapene som sa naňho pozrela. Umm ... je to dobrý nápad? Spýtala som sa ho. Nerada by som ti niečo urobila ... Dodala som.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 4:52 am

( Jo to přesně myslím xDDDDDD )

"No...myslím, že by mě to nemělo nic udělat. Přeci je to jen duchovní energie a ne čistá. Uděláš to teda." Byl jsem strašně zvědavý, co se stane.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 4:59 am

( Ahaaa xDDD štěstí že z Yuuki není takový problém ... myslím xDDD )
Tak ... dobre ... ale len ruku! Poviem mu a postavím sa trochu ďalej. Namierim mu to na ruku a zvolám. REIGAN! Z ruky mi vystrelí obrovský lúč svetla Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Genkai_reigun ale vďaka tréningu som ho nasmerovala presne jemu na ruku.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 5:10 am

Světelná zář mě zasáhla přímo do levé ruky, která se okamžitě roztrhala na všechny strany."Jauu..." Nebylo to stejný jako normální energie, ale stejnak mi to způsobilo menší bolest. Ruka se začala pomalu obnovovat."Zdá se, že mě to nijak nepoškodilo, ale trochu to zabolelo. Myslím, že vím, proč to tak je. Tvůj útok je s části energetický a taky dosti ničivý. Normální útok nebo ten, co má pro ti mě nevýhodu ani nepocítím, ale ty, co jsou dostatečně silné, nebo proti mně ve výhodě ucítím a velmi zřetelně. Ale i tak se stále obnovuju, ale neměl bych radši riskovat zásahy." Ruku už jsem měl celou v pořádku.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 5:15 am

Prepáč, nech- ... Nedopovedala som, spadla som na zem. Ešte to neviem tak dobre, využila som príliš energie, opakovala som si zatiaľ čo som sa na zemi skrúcala v kŕčoch. Zahryzla som si do pery aby ma nebolo počuť.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Akihiro Kazuki Ut júl 12, 2011 5:26 am

A sakra..."Jsi v pohodě?! Nemusela si to dělat!" Vzal jsem ji opatrně do náruče a seběhl s ní schody až dolů. Byla docela lehká a tak mi to nedalo ani moc zabrat. Nesl jsem ji směrem k vodě, abych ji mohl dát trochu té studené vody. Sám jsem radši nezkoušel nic tvořit. Položil jsem ji a nabral do ruky vodu, že jí dám napit. V tom jsem ucítil nějakou zvláštní, ale velmi silnou energii. Řeka se vlnila až ven za bariéru a on, i když nevěděl jak, rozpoznal přítomnost jiných lidí. Museli se jí dotknout nebo být někde poblíž."Yuuki, jsou tady! Honem se napij a rychle se vzpamatuj! Nikdo jiný to byt nemohl.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Yuuki Botan Ut júl 12, 2011 5:30 am

Rýchlo som dýchala, Yuuki postav sa, hovorila som si v mysli. Pozrela som sa na Akihira. Sú ... sú tu však?Zopakovala som. Napila som sa z jeho rúk a zdvihla som sa. Aki musíme sa vrátiť tam kde sme boli, Lady povedala že sa máme schovať.Povedala som mu a rýchlo som dýchala.
Yuuki Botan
Yuuki Botan
Seishin Bojovník (D-rank)

Počet príspevkov : 876
Join date : 30.06.2011
Age : 28

Návrat hore Goto down

Kitagawa (Centrum) - Stránka 4 Empty Re: Kitagawa (Centrum)

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.