Anime-area PROJECT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najvyššia Budova Hlavného Mesta

+11
Misaki Okatama
Saito Hatoshi
Shigeru Takashi
Nanami Sato
Amrit
Yahiko
Bettany Saya
Akihiro Kazuki
Yuuki Botan
Kazuma
Shoemon
15 posters

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 9:49 am

Trochu jsem nad tím přemýšlel. To by souhlasilo...já smrtelný jsem, i když mám výhodu své schopnosti, ale i tak...možná to souvisí z mým vztekem...stávám se slabší a díky tomu mě to ovládá..."Děkuji...pane." Dál už jsem mlčel.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shigeru Takashi So júl 16, 2011 9:49 am

Trošku jsem zbystřil..
"Co-co-co? Mo-moment...
Pokud mi to dobře myslí, tak v lidském světě
se vyskytují polodémoni a sem tam démon...
Kdežto v podsvětí budou asi jen skoro samí
démoni... Jestli je to tak a my nemáme šanci ho
zranit, jedná se o sebevraždu!"
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon So júl 16, 2011 9:53 am

"Presne tak. Vašou úlohou je prežiť, nie je šanca, aby ste zabili akéhokoľvek démona. Lenže veľvyslanectvo je s podsvetím v kontakte, takže sme s obyvateľmi z našej druhej strany dohodnutí, že k vám nikoho nepustia. V tom tréningu ide iba o to, aby ste načerpali podsvetnú energiu. Každá vaša technika tak bude možno aj desať krát silnejšia, než doteraz."


Naposledy upravil Shoemon dňa So júl 16, 2011 9:53 am, celkom upravené 1 krát.
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi So júl 16, 2011 9:53 am

Otočil jsem se na Shigeru. Trochu jsem se k němu naklonil.
"Nepanikař, kdyby něco, tak jen umřeme." šeptl jsem a povzbudivě se pousmál.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon So júl 16, 2011 10:02 am

"Ak už nemáte žiadne ďalšie otázky, hurá do podsvetia."
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 10:05 am

Jsem celý nadšený...už se nemůžu dočkat. Jdem na popravu joooo!" Řekl jsem trochu moc nadšeným toném, který nevizněl ani jako sarkasmus, ale měl. S takovou mě brzo odvezou na psychiatrii.... Povzdechl jsem si.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shigeru Takashi So júl 16, 2011 10:06 am

Pohledem jsem spražil kluka, který ke mně šeptl.
"Tak to díky..."
Poté jsem se podíval na staříka a kývnul jsem.
Pomalu jsem se zvedl a byl připravený ho následovat.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi So júl 16, 2011 10:09 am

Se stále tím stejným úsměvem jsem kývl hlavou na znamení, že jsem připraven. Budu se smát, dokud mi na to zbyde síla. Rozhlédl jsem se po ostatních. Nemůžu se dočkat až uvidím jejich schopnosti. I když to možná bude to poslední co uvidím.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Misaki Okatama So júl 16, 2011 10:13 am

Buď tě roztrhají na kousíčky nebo zesílíš. Ber to s nadhledem..
Pomyslela jsem si a pak si povzdechla. Zaměřila jsem na něj svůj pohled a pokrčila rameny s menším poloúsměvem. Ať jsem tu omylem nebo ne. Už to nezměním.
"Dobře" Řekla jsem neutrálně a vstala. Nevím jestli jsem to chtěla už mít za sebou nebo jsem věděla, že pokud nevstanu teď, zůstanu tam dřepět samým strachem až do soudného dne. Postavila jsem se za ostatní a čekala, kam nás to zavede.
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon So júl 16, 2011 10:14 am

"Prosím, vstúpte."
Po zvláštnom pohybe rúk sa u mňa objavil portál.
(pokračovať v podsvetí budeme až zajtra)
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 10:15 am

(Dobrou Smile )
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki So júl 16, 2011 10:16 am

Pořádně jsem se nadechl a vstoupil do portálu...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Saito Hatoshi So júl 16, 2011 10:18 am

Takže napřed odejít z rodného města, teď i z tohoto světa. Naposledy jsem se podíval z okna a přešel blíže k portálu. Tak uvidíme. Vždycky jsem měl více štěstí než rozumu. Možná se to povede i tentokrát. Vkročil jsem do portálu.
Saito Hatoshi
Saito Hatoshi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 178
Join date : 30.06.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Misaki Okatama So júl 16, 2011 10:22 am

S nic neříkajícím výrazem ve tváři jsem následovala jejich příkladu a vkročila do portálu za nimi.
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shigeru Takashi So júl 16, 2011 10:23 am

Dal jsem přednost slečně a poté jsem se
ještě rozhlédl kolem sebe a pohledem jsem skončil
na staříkovi.
Pojďme si trošku zariskovat...
Prolétlo mi hlavou a poté jsem prošel portálem.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon Po júl 18, 2011 2:03 am

Na mieste sa otvoril portál, z ktorého som vypadol ja, 5 démonov Nanakuma, i trojčlenná skupinka. Kazuki sa objavil až niekoľko sekúnd neskôr. Posadil som sa a držal si hlavu od bolesti.
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Nanakuma Po júl 18, 2011 2:04 am

Potom ako sa portál znova zavrel, démoni skleslo pozerali na seba.
"Kde sú ?"
"Toho pavúka neľutujem, ale Neko-chan... Na túto chvíľu čakala 400 rokov."
"Spamätajte sa. Boj ešte neskončil."
Nanakuma
Nanakuma
Démoni (B-rank)

Počet príspevkov : 64
Join date : 17.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shigeru Takashi Po júl 18, 2011 2:07 am

Vynořil jsem se s oběma těly vedle sebe a letěl jsem co nejdále
od démonů a opatrně jejich těla položil na zem a postavil se před ně.
Shigeru Takashi
Shigeru Takashi
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 359
Join date : 30.06.2011
Age : 31
Bydlisko : Frýdek-Místek

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon Po júl 18, 2011 2:08 am

Postavil som sa pred Shigerua.
"Vyzerá to pre nás zle. Sme tu sami, proti piatim B-rankom."
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Nanakuma Po júl 18, 2011 2:11 am

Kyuketsuki nás zadržal skôr, než sme sa chceli pustiť do boja.
"Nemá to zmysel. Odchádzame skôr ako sem dobehne celé veľvyslanectvo."
"Súhlasím."
"Tak teda poďme."
Celú budovu na desať sekúnd zaplavila temná hmla. Ako náhle bolo už znova možné vidieť, všetci sme už boli fuč.
Nanakuma
Nanakuma
Démoni (B-rank)

Počet príspevkov : 64
Join date : 17.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 18, 2011 2:12 am

Konečně jsem se vzpamatoval, ale to už byli démoni pryč. Došel jsem k Shigerovi a ostatním."Jsou všichni v pohodě?"
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Shoemon Po júl 18, 2011 2:18 am

Pomaly som šiel preč.
"Zotavte sa, vyspite a zajtra sa hláste opäť na tomto mieste."
Môj obrys pomaly mizol z ich dohľadu.
Shoemon
Shoemon
Veľvyslanec Ľudského Sveta

Počet príspevkov : 86
Join date : 07.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 18, 2011 2:22 am

"Tsss...tohle dělá pořád, ale já spát nepůjdu. Chtěl jsem se ho na to zeptat, ale už nemůžu. Než je začnem lovit, musím si sehnat pár věcí a někoho navštívit. Do večera se vrátím. Doufám, že to nebude vadit a i kdyby, zasloužíme si myslím na chvíli volný prostor." To, co jsem si chtěl zařídit bylo vážně důležitý a já to rychle musel nějak udělat.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Akihiro Kazuki Po júl 18, 2011 3:05 am

Chvíli jsem ještě seděl a rozdýchával to, co se stalo. Mávnutím ruky jsem z Misaki a Saitona odstranil vodu, která je měla chránit. Pak jsem se začal věnovat Shigerovi. Odvázal jsem mu svou mikinu. Krev už začala protékat a on potřeboval pořádně ošetřit."Drž a nic neříkej." Sundal jsem mu vrchní část oblečení. Potom jsem zašel do vedlejší místnosti pro lékarničku. Pomocí vody jsem odstranil přebytečnou krev a znovu rány pročistil. Potřel jsem mu to hojivou mastí a začal obvazovat. Nakonec, když měl celý trup obvázaný. jsem mu přilepil konec obvazu zdravotní páskou."Teď budeš muset chvíli odpočívat a nevyužívat moc své schopnosti. Postarej se o ty dva a trochu se vyspi. Já se na večer vrátím." Stoupl jsem si a došel až k oknu. Vyskočil jsem na římsu a skočil dolů. Ve volném pádu jsem se změnil na vodního orla a pokryl se vodním křišťálem. Těsně nad zemí sem vývrtkou vzlétl. Zamířil jsem si to přímo do centra.
(přesun)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Pohlcujúci Polodémon (C-rank)

Počet príspevkov : 775
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Misaki Okatama Po júl 18, 2011 3:15 am

Tmavé okolí, červená se prolínala s černou. Neuvěřitelné horko.. sucho. Podivné tváře.. Lidské, znetvořené, zvířecí.. Ďábelský úsměv na rtech a několik hlasů slévajících se v nesrozumitelnou šmouhu. Obrovský nátlak energie, síla neskutečně temná.. Všude kolem vířila a pak..
Prudce jsem otevřela oči, ale hned nato toho zalitovala. Zašklebila jsem se a promhula si spánky. V hlavě mi neskutečně hučelo, jako kdyby mě někdo udeřil baseballovou pálkou přímo do čela. Nebo, že mě někdo rozdupal a pak přejel parním válcem, ano to spíš.
Posadila jsem se a porozhlédla se. Byla jsem zpátky v té místnosti, kde jsem vstoupila do portálu, ale z toho druhého světa jsem si nepamatovala nic. Jen ten obrovský tlak, příval náhlé energie, síly a nakonec ty podivné, nesrozumitelné sny.
Malátně jsem se posadila a porozhlédla se. Žaludek dělal kotrmelce a já už pohledem těkala po nějakém koutu, kam bych jeho obsah vyklopila, ale nakonec to odešlo stejně rychle, jako se to objevilo. Jen ta bolest hlavy přetrvávala. He? Neměla jsem být někde v podsvětí rozcupovaná nějakým démonem? Co dělám zpátky tady? A co se tam vůbec stalo?
Misaki Okatama
Misaki Okatama
Absolventi VTPV (Nižší C-rank)

Počet príspevkov : 282
Join date : 01.07.2011

Návrat hore Goto down

Najvyššia Budova Hlavného Mesta - Stránka 7 Empty Re: Najvyššia Budova Hlavného Mesta

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.